Książnica Podlaska zaprasza na spotkanie z Pawłem Kopijerem

Kultura, Książnica Podlaska zaprasza spotkanie Pawłem Kopijerem - zdjęcie, fotografia
PAŹ 30
Książnica Podlaska, Białystok, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14 A, VI piętro godz: 17:00

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na spotkanie autorskie w ramach cyklu „Środy Literackie”. Tym razem chętni będą mieli okazję posłuchać co ma do powiedzenia autor książek Paweł Kopijer.

W najbliższą środę, 30 października 2019 r., o godz. 17.00, zapraszamy na spotkanie z Pawłem Kopijerem, autorem książki „Mrok we krwi”, będącej pierwszą częścią cyklu fantasy „Kroniki Dwuświata”, którego akcja rozgrywa się na dwóch oddalonych od siebie kontynentach: Amadal i Elise.

Paweł Kopijer sam o sobie napisał: „Pisanie jest moją życiową pasją, a tworzenie światów Fantasy staje sferą wyzwań intelektualnych. Postanowiłem przekierować swój rozwój w stronę bycia zawodowym pisarzem i wydałem pierwszą książkę nie związaną z biznesem. Odsuwam na margines 25 lat działania jako przedsiębiorca, menedżer i ekspert by móc skupić się na jednym z moich największych marzeń. Mam nadzieję, że stworzone przeze mnie uniwersum z osadzonymi wątkami różnych bohaterów zyskają wielu stałych fanów” (źródło: https://kopijer.pl/).

Spotkanie autorskie z Pawłem Kopijerem odbędzie się 30 października 2019 r. o godz. 17.00 w budynku głównym Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14 A, VI piętro. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

(Źródło i foto: KP/ oprac. Kalina)

Książnica Podlaska zaprasza na spotkanie z Pawłem Kopijerem komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama