Wiadomości, Ktoś klientów odjedzie Auchan Hetmańska Citroenem - zdjęcie, fotografia

10 lat minęło jak jeden dzień! Centrum Handlowe Auchan Hetmańska organizuje od 13 listopada do 1 grudnia loterię, w której na klientów czekają ciekawe nagrody, w tym samochód osobowy marki Citroën, bon podarunkowy czy rower górski.

Pełna rocznica 10 lat na rynku zobowiązuje! Jak na prawdziwe urodziny przystało na wszystkich gości Centrum Handlowego Auchan Hetmańska będzie czekać ciekawa zabawa i wielkie emocje, a wszystko to dzięki urodzinowej loterii z atrakcyjnymi nagrodami. Uczestnicy zabawy zawalczą o samochód osobowy marki Citroën C1 5D, kartę podarunkową o wartości 5 tys. zł na projekt i zakup mebli kuchennych marki Delinia (do realizacji w sklepie Leroy Merlin) oraz rower górski mtb Rockrider S20 27,5" B'TWIN ze sklepu Decathlon. Łączna wartość nagród to ponad 52 tys. zł.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w loterii powinni zrobić zakupy na min. 50 zł brutto na terenie Centrum Handlowego Auchan Hetmańska – udział w zabawie biorą paragony zarówno z hipermarketu Auchan, jak i sklepów galerii, w tym Leroy Merlin i Decathlon (z loterii wykluczona jest Stacja Paliw Auchan, apteka, kantor, a także wszystkie produkty alkoholowe, wyroby tytoniowe i e-papierosy).

W dniu dokonania zakupów należy zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Klienta, wypełnić otrzymany w kasie kupon loteryjny oraz wrzucić go do specjalnej urny. Każdy paragon zwiększa szanse wygranej, a warunkiem odbioru nagrody jest przedstawienie oryginału paragonu.

Loteria urodzinowa odbędzie się od 13 listopada do 1 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Losowanie nagród natomiast odbędzie się 1 grudnia o godz. 13:00. Regulamin loterii dostępny jest w Punkcie Obsługi Klienta. Organizatorem loterii jest Auchan Polska.

(BL)

Ktoś z klientów odjedzie z Auchan Hetmańska Citroenem komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama