Kupa śmiechu w augustowskim amfiteatrze

Wiadomości, śmiechu augustowskim amfiteatrze - zdjęcie, fotografia
SIER 18
Amfiteatr w Augustowie nad jeziorem Necko godz: 18:00

Jeśli nie macie pomysłu jak spędzić sierpniową niedzielę, podpowiadamy – kierunek Augustów. Tam bowiem będzie można nie tylko pozwiedzać czy najeść się do syta jagodzianek, ale jeszcze naładować się uśmiechem na cały tydzień. Od godziny 18.00 w miejskim amfiteatrze na wszystkich czekać będzie porcja rozrywki na Augustowskiej Nocy Kabaretowej.

Amfiteatr nad Neckiem po raz kolejny tego lata rozbrzmi gromkim śmiechem – zadbają o to goście Augustowskiej Nocy Kabaretowej! W niedzielę, 18 sierpnia o godzinie 18:00 wystąpi przed publicznością Kabaret Rewers – jedyna grupa na polskiej scenie kabaretowej, gdzie spotkały się różne pokolenia artystów. Zarazem jest to też mieszanka kabaretowo-wybuchowa. Jest połączeniem 20-letniego doświadczenia Janusza Rewersa i Andrzeja Kłosa, z talentem, energią, spontanicznością Anny Olechnowicz-Lachowskiej i Macieja Wojciechowskiego.

Już w pierwszym roku swej działalności wystawił dwa swoje premierowe programy i wziął udział w największych wydarzeniach telewizyjnych takich jak: Płocka Noc Kabaretowa 2015 – TVP2, Kabaretowanie 2015 z Polsatem (jako gospodarz), Latający Klub Dwójki TVP2. O planach i celach mówią krótko – chcemy być najlepsi.

Tego wieczoru będzie w Augustowie także Damian Kubik – artysta kabaretowy, stand-uper, na co dzień wcielający się w postać Antoniego Gorgonia Gruchy. Występuje na antenach Polsatu, TVP Puls i TVP Rozrywka. Brał udział m.in. w realizacji programu „Kabaret Na Żywo w Polsacie”, „Mazurska Noc Kabaretowa” oraz „Wielka Zabawa” w TV Puls.

Zapowiada się wyśmienicie! Serdecznie zapraszamy, tym bardziej, że wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

(18 sierpnia 2019 r., niedziela, godz. 18.00, Amfiteatr w Augustowie nad jeziorem Necko. Wstęp bezpłatny)

(Źródło: UM w Augustowie/ oprac. Kalina/ Foto: BI-Foto)

Kupa śmiechu w augustowskim amfiteatrze komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama