Kupa śmiechu w Hajnówce czeka miłośników stand up-u

Kultura, śmiechu Hajnówce czeka miłośników stand - zdjęcie, fotografia
PAŹ 19
Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce, ul. 3 Maja 42 godz: 17:00

Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce zaprasza na kolejny stand-upowy wieczór pełen śmiechu! Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 19 października o godz. 17.00.

Wystąpią:

- Mieszko Minkiewicz to stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Trochę gruby i włochaty. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Grał na większości festiwali komediowych, gdzie zgarnął sporo nagród solowych i zespołowych. Zdarzało mu się też robić stand-up z gitarą, przez co nie przepadają za nim ani stand-uperzy, ani kabareciarze. Zdążył wystąpić na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central zanim ktoś mu nie powiedział, że nikt już nie ogląda telewizji. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi.

- Daniel Midas – wyrwał się z małej wsi, ale pokazuje, że można nie zgubić się po drodze do wielkiego świata. Często opowiada o swojej kłótliwej dziewczynie i wszechwiedzącym ojcu.

- Maciej Snitkowski – Hajnowianin – Stand-uper, muzyk, informatyk. Ojciec i mąż. Stary. Na wiele rzeczy za stary. I gruby. Na wiele rzeczy za gruby. Największy stand-uper w grupie Śledź Stand-up. Śpiewa od 7 roku życia, a może i wcześniej. Rozśmiesza od 13 roku życia. A przynajmniej się stara. Twoja stara. Poza tym gra na basie.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Przygraniczny Alians Etniczny” z dotacji Urzędu Miasta Hajnówka.

KIEDY: 19 X 2018, g. 17.00

GDZIE: Scena w Mozaikarni – Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce, ul. 3 Maja 42

Wstęp wolny

(BL)

Reklama

Kupa śmiechu w Hajnówce czeka miłośników stand up-u komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama