21°C bezchmurnie

Lech gotowy na Wielkanoc. Sprzedawać będzie różne produkty

Lokalny biznes, gotowy Wielkanoc Sprzedawać będzie różne produkty - zdjęcie, fotografia

„Polędwiczka natura”, seria „Dymem wędzone”, ale też tradycyjny żur i biała kiełbasa - to przeboje tegorocznej oferty wielkanocnej firmy Lech - Garmażeria Staropolska. Zamówienia można już składać w sklepach firmowych.

- Przed Wielkanocą nasza sprzedaż rośnie o ok. 15 proc. w porównaniu z innymi miesiącami – mówi Adam Zwolan, członek zarządu spółki. – Tradycyjnie najlepiej w tym okresie sprzedają się wszelkie wyroby mięsne, ale staramy się, by wybór był jak najbardziej urozmaicony, odpowiadający różnym i zmieniającym się gustom klientów.

Wielkanocna oferta firmy obejmuje kilkadziesiąt pozycji asortymentowych, ale każdy może wybrać dania spośród wszystkich, znajdujących się w bieżącej sprzedaży. Tradycyjnie największym powodzeniem cieszy się żurek staropolski i surowa, biała kiełbasa. Swoją grupę zwolenników zdobyła już seria produktów „Dymem wędzone”, obejmująca takie asortymenty jak kiełbasy, polędwice oraz szynki, produkowane bez żadnych dodatków konserwujących, wędzone tradycyjną metodą. Ale jest też absolutna nowość – „Polędwiczka natura”, wytwarzana z najlepszej jakości mięsa wieprzowego, z dodatkiem naturalnych przypraw i soli kamiennej.

- Na świąteczny obiad polecam pieczoną faszerowaną kaczkę lub indyka, które nie tylko znakomicie smakują, ale też pięknie wyglądają na stołach – zachęca Adam Zwolan. – Klienci mogą również stworzyć własną smakową kompozycję farszu według własnych preferencji.

Mimo, że Wielkanoc to głównie „mięsne” święta, również wegetarianie znajdą w ofercie firmy Lech Garmażeria Staropolska coś dla siebie.

- Począwszy od pasztetów z selera, soczewicy czy sojowego, przez szeroki wybór śledzi na słodko lub w śmietanie po półmiski np. suma z morelą czy szczupaka faszerowanego – dodaje przedstawiciel firmy. – Obserwujemy stale rosnącą liczbę osób zainteresowanych produktami wegetariańskimi, więc staramy się poszerzać naszą ofertę także w tym zakresie.

Zamówienia na wielkanocne potrawy firmy Lech Garmażeria Staropolska można składać do 16 marca w sześciu sklepach firmowych. Zamówienia przed świętami prawosławnymi przyjmowane będą do 31 marca.

(Źródło: wrotapodlasia.pl/ oprac. ASM/ Foto: lech.bialystok.pl)

Lech gotowy na Wielkanoc. Sprzedawać będzie różne produkty komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl