6°C pochmurno z przejaśnieniami

Letnie „posiedzenia” nad talerzem i kufelkiem

Jeśli nie macie pomysłu na spędzenie soboty lub niedzieli, możemy co nieco podpowiedzieć. Zwłaszcza tym, którzy chcą wyjść z domu, ale na razie nie mają możliwości wyjechania za miasto. Byliście może w Streat Food Młynowa? Jeśli nie, to koniecznie musicie odwiedzić to miejsce.

Latem człowieka ciągnie na świeże powietrze wszelkimi możliwymi sposobami. To urok tej pory roku. I kiedy część osób wypoczywa już na wakacyjnych wojażach, to inni zostają w mieście i czasami planują coś ze sobą zrobić. Wydaje nam się, że nie będzie grzechem polecenie jednego z miejsc w samym centrum Białegostoku, które praktycznie każdego dnia tętni życiem – choć trzeba przyznać, że częściej wieczorową porą. A że jest weekend…

Polecamy wybrać się do Streat Food Młynowa. Jeśli nie byliście, to koniecznie musicie tam zajrzeć. Celowo nie zdradzamy wszystkiego, co może Was spotkać w tym miejscu. Byliśmy tam z kamerką w piątek rano, kiedy stoiska dopiero przygotowywały się do przyjmowania pierwszych gości. A goście, jak to goście, przychodzą zjeść, wypić i się pobawić. Tego w tym miejscu akurat nie brakuje.

Oprócz jedzenia i picia, można także skorzystać z oferty kina letniego, które warto oglądać w towarzystwie. Oferowane jest także coś dla nocnych pożeraczy wszystkiego, ale również w celu dbałości o zdrowie, można skorzystać z treningów, żeby spalić te nocą wprowadzone do organizmu kalorie. Jeden z takich treningów trwał dziś od rana. Poza tym musicie wiedzieć, że wybór jedzenia z food trucków jest zróżnicowany. Podjeżdżają w to miejsce coraz to nowe dania i przekąski, by każdy mógł spróbować czegoś nowego.

Streat Food Młynowa działa w tym samym miejscu od maja tego roku. Jeśli pogoda pozwoli, będzie działała nawet po wakacjach. Dopóki nogi nie zmarzną, będzie można na świeżym powietrzu skorzystać z oferty kulinarnej, napojowej, kulturalnej oraz sportowej. Gdyby ktoś pobłądził, podajemy bliższe koordynaty – należy skierować się dokładnie na przeciw Wodopojki lub idąc od sklepu Central, skręcić w prawo, przed MotoPubem. I jesteście na miejscu.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: BI-Foto)


Letnie „posiedzenia” nad talerzem i kufelkiem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się