Sport, Listopadowe święta obiektach BOSiR - zdjęcie, fotografia

1 listopada obiekty sportowe w Białymstoku były nieczynne. Święto Niepodległości polecamy za to spędzić aktywnie. W tym dniu zapraszamy na łyżwy na Lodowisko przy ul. 11 Listopada 28, ale też na rekreację w wodzie lub kibicowanie rajdowcom.

W świąteczne weekendy listopadowe zmieniają się grafiki pracy obiektów Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W piątek, 1 listopada, nieczynne były Pływalnia Kameralna, Pływalnia Sportowa, Pływalnia Rodzinna, Lodowisko, Tor Wschodzący Białystok. W Ośrodku Sportów Wodnych „Dojlidy” wypożyczalnia sprzętu sportowego była także nieczynna, ale teren będzie ogólnodostępny (można więc było wybrać się tu np. na spacer, na plac zabaw lub do leśnej siłowni).

Od soboty, 2 listopada, obiekty BOSiR są już czynne zgodnie z harmonogramami. Można je sprawdzić na stronie www.miejskoaktywni.pl. Wybierając w zakładce konkretny obiekt, po lewej stronie wyświetli się harmonogram na cały miesiąc.

W kolejne według kalendarza święto, 11 listopada, nie będą pracowały Pływalnia Kameralna i Pływalnia Sportowa. Na klientów będzie czekała natomiast Pływalnia Rodzinna, która będzie pracowała zgodnie z grafikiem (korzystanie z hali basenowej możliwe jest w godz. 6:15-21:30). Czynne będzie także Lodowisko przy ul. 11 Listopada 28. W Święto Niepodległości na taflę zapraszamy w godz. 11.00-12.30, 13.00-14.30, 15.00-16.30, 17.00-18.30, 19.00-21:00.

11 listopada na Torze Wschodzący Białystok odbędzie się 28. Rajd Niepodległości - VI runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku i Samochodowych Mistrzostw Okręgu Białostockiego 2019, które organizuje Automobilklub Podlaski. Otwarty będzie teren Ośrodka Sportów Wodnych „Dojlidy”, który jest idealnym miejscem na jesienny spacer. Wstęp jest bezpłatny, ale wypożyczalnia sprzętu sportowego będzie nieczynna.

(Źródło i foto: BOSiR/ oprac. Cezarion)

Reklama

Listopadowe święta na obiektach BOSiR komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama