Motoryzacja, Loteria testowych Hyundai wygrania setki nagród - zdjęcie, fotografia

Marka Hyundai zachęca do zapisywania się i odbywania jazd testowych samochodami obecnie dostępnymi w ofercie salonów dealerskich. Obecnie trwa "Wielka Loteria Jazd Testowych", w której do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody: wyjazdy do Korei, na rajd WRC, otrzymanie samochodu na rok czy też karty podarunkowe na paliwo. Oczywiście do wzięcia udziału w tej promocji zapraszamy mieszkańców województwa podlaskiego.

Nasza redakcja współpracuje z białostockim dealerem marki Hyundai - firmą Nord Auto - od lat. Salon, znajdujący się przy alei Jana Pawła II 85, proponuje jazdy testowe wszystkimi modelami aktualnie dostępnymi w gamie. Kontakt: www.nordauto.hyundai.pl

Loteria trwa od 1 kwietnia do 30 września 2019 r., należy najpierw zapisać się na jazdę testową. Można to zrobić przez internet, tutaj: www.hyundai.pl/Jazda_testowa

Następnie trzeba od doradcy handlowego w salonie Hyundai Nord Auto Białystok odebrać kupon z unikalnym kodem - jedna osoba może zarejestrować tylko jeden kod. Kolejny krok to rejestracja kodu kuponu formularzu rejestracyjnym dostępnym na stronie loteria.hyundai.pl. Oryginał powinien być zachowany aż do odbioru nagrody.

Co miesiąc jest szansa na wygranie samochodu Hyundai na rok: i20, i30 N Line, Elantra, IONIQ Hybrid, KONA i Tucson. Nagroda obejmuje użyczenie Hyundaia na rok, pakiet ubezpieczenia OC/AC, dodatkowy zestaw opon zimowych (bez wymiany).

W kolejnych miesiącach do wygrania będą:
- maj - Hyundai i20;
- czerwiec - Hyundai Elantra;
- lipiec - Hyundai IONIQ Hybrid;
- sierpień - Hyundai KONA;
- wrzesień - Hyundai Tucson.

Jeszcze w maju i czerwcu jest szansa na wygranie dwuosobowego wyjazdu na WRC Rajd Niemiec (przelot dla dwóch osób, dwudniowe zakwaterowanie w hotelu trzygwiazdkowym oraz wyżywienie, wejściówki na Rajd Niemiec i do strefy VIP, przejazd samochodem rajdowym i20 WRC z kierowcą Hyundai Motorsport, opieka anglojęzycznego opiekuna).

Jako ciekawostkę warto dodać, że Hyundai ze specjalnie utworzoną dywizją Hyundai Motorsport od wielu lat odnosi liczne sukcesy w rajdach z cyklu WRC, wśród nich 1., 2. i 4. miejsce podczas ostatniego Rajdu Polski, który zaliczany był do klasyfikacji WRC. Sportowy duch marki Hyundai przejawia się jednak nie tylko w WRC. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez Hyundai Motorsport, Hyundai mógł uruchomić seryjną produkcję samochodów o sportowych osiągach z lini N. Geneza nazwy N pochodzi od Namyang - globalnego centrum badawczo - rozwojowego Hyundai Motor w Korei oraz Nürburgring - jednego z najtrudniejszych torów wyścigowych na świecie.

Z kolei od lipca do września, co miesiąc jest szansa na wygranie dwuosobowej wycieczki do Korei.

Korea Południowa jest jednym z najbardziej rozwiniętych krajów świata. Wzrost gospodarczy i zaawansowanie technologiczne napędzane są m.in. przez globalne marki wywodzące się z Korei, a wśród nich, przez Hyundaia. Słowo „Hyundai” oznacza nowoczesność i podczas wyjazdu do Korei będzie można poznać imponujące zakłady Hyundai, m.in. Hyundai Steel - największą koreańską, prywatną hutę i zakład obróbki stali (dzięki której w samochodach Hyundai może być stosowana najwyższej jakości stal w tym stal o podwyższonej wytrzymałości) oraz gigantyczną fabrykę Hyundai Ulsan, w której produkowane jest 1,4 mln samochodów rocznie. Oprócz nowoczesnych zakładów Hyundai, wyjazd obejmuje zwiedzanie Seulu oraz czas wolny, aby doświadczyć przyrody i kultury Korei - tak Hyundai zachęca do wzięcia udziału w loterii.

Co miesiąc można też wygrać jedną ze 100 kart podarunkowych Shell o wartości 150 zł. Karty można wykorzystać do 31 grudnia 2020 r. na zakup paliwa, towarów i usług.

Salon Hyundai Białystok zaprasza:
al. Jana Pawła II 85
tel. 85 671 20 30
www.nordauto.hyundai.pl

(Artykuł partnerski / PW / Foto: Hyundai)

Loteria jazd testowych Hyundai - do wygrania są setki nagród komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama