Sport, Ludzie Nizin zapraszają trening - zdjęcie, fotografia

Chcesz zagrać w drużynie mistrza Polski? Masz szansę, bo najlepszy polski zespół w futbolu amerykańskim rozpoczął rekrutację do ekipy seniorów. Lowlanders Białystok 5 i 7 listopada poprowadzi zajęcia rekrutacyjne na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Białymstoku przy ulicy Słonecznej. Początek o godzinie 19.30.

Lowlandersi w 2018 roku wywalczyli tytuł mistrza Polski. O sile ekipy stanowią gracze z USA, gdzie Ludzie z Nizin szukają swoich atutów. Ale zespół nie składa się tylko z zawodników zza oceanu: Lowlandersi szukają też talentów na podlaskim podwórku. W poniedziałek i w środę będą mieli okazję spróbować swoich sił w futbolu amerykańskim. 

Aby brać udział w rekrutacyjnych zajęciach trzeba wypełnić specjalny formularz rekrutacyjny i o godzinie 19.30 pojawić się w stroju sportowym i korkach na sztucznym boisku przy Słonecznej. Warunkiem jest ukończone 17 rok życia (urodzeni w 2001 roku i wcześniej)/ Nie ma znaczenia wzrost, waga i muskulatura: w futbolu amerykańskim jest bowiem miejsce zarówno dla potężnych gigantów jak i szybkich mikrusów. 

Ekipa Lowlanders Białystok zaprasza wszystkich, którzy znają zasady futbolu amerykańskiego jak również osoby, które dotąd nie miały styczności z tą grą. Oferuję praktyczną naukę podstaw futbolu amerykańskiego oraz możliwość korzystania z narzędzi i ekwipunku do treningu. Gwarantują też coś co jest znakiem rozpoznawczym Ludzi z Nizin czyli wyjątkową atmosferę.

(PS/ Foto: BI-Foto)

Ludzie z Nizin zapraszają na trening komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama