Wiadomości, Małoletni odpowiedzą rozbój galerii - zdjęcie, fotografia

Białostoccy policjanci zatrzymali trzy młode osoby podejrzane o usiłowanie rozboju na terenie jednej z białostockich galerii. Pierwsza z nich to 14-latka, która wpadła w ręce mundurowych w miniony poniedziałek, 18 lutego, a jej starsi kompani dzień później. Teraz o ich losie zadecyduje sąd rodzinny.

W miniony poniedziałek, 18 lutego, mundurowi z białostockiej prewencji zatrzymali w jednej z galerii na terenie miasta 14-latkę, podejrzaną o usiłowanie rozboju na czterech osobach małoletnich w wieku 12-13 lat.

W wyniku intensywnych działań, policjanci zatrzymali już dzień później kolejnych dwóch nieletnich. Jeden z nich wpadł w ręce kryminalnych z II komisariatu na ulicy Pułkowej, drugi natomiast na ulicy Jurowieckiej.

Do zdarzenia usiłowania rozboju doszło kilka dni temu, gdzie do czterech małoletnich przebywających przed wejściem do galerii, podeszły trzy osoby, które grożąc użyciem przemocy żądały e-papierosa. Pokrzywdzeni pod wpływem emocji i strachu zdołali uciec do wnętrza budynku, gdzie udając, że dzwonią do rodziców oraz prosząc o pomoc pracowników jednego ze sklepów, spłoszyli agresorów.

Wszyscy nieletni przyznali się do zarzucanego im czynu i zostali przekazani rodzicom. Teraz o ich losie zadecyduje sąd rodzinny.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Małoletni odpowiedzą za rozbój w galerii komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama