Mamy bilety na „Dywizjon 303”. Są do wygrania w konkursie

Kultura, bilety „Dywizjon 303” wygrania konkursie - zdjęcie, fotografia
STY 31
Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Czesława Miłosza 2 godz: 13:00

W najbliższy czwartek, 31 stycznia, w kinie Helios w Galerii Atrium Biała, w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł, zostanie wyświetlony film pt. „Dywizjon 303. Historia Prawdziwa” w reżyserii Denisa Delicia. Nasi czytelnicy mają szanse zdobyć podwójne zaproszenie na ten seans.

Opis filmu

Film „Dywizjon 303” to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę – Dywizjon 303, który nie ma sobie równych.

W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe

KONKURS

Jak co tydzień mamy przygotowane podwójne zaproszenie od Kina Helios specjalnie dla naszych czytelników. Aby je otrzymać należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: Wymień przynajmniej jednego polskiego pilota, który służył w Dywizjonie 303. Należy podać jego imię i nazwisko.

Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach na naszym redakcyjnym fanpage na portalu Facebook. Spośród prawidłowych odpowiedzi Sierotka Marysia wylosuje zwycięzcę, który otrzyma podwójne zaproszenie na czwartkowy seans „Dywizjon 303” w Kinie Helios w Galerii Atrium Biała.

W tym miejscu przypominamy jeszcze, że w 2019 roku, seanse Kultury Dostępnej odbywają się w każdy czwartek w dwóch porach, o godz. 13:00 oraz o godz. 18:00.

(BL)

Mamy bilety na „Dywizjon 303”. Są do wygrania w konkursie komentarze opinie

  • Helena Gajsenkowisz - niezalogowany 2019-01-30 19:48:31

    Witold Urbanowisz

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama