16°C słabe opady deszczu

Mamy bilety na Sztukę Kochania

Kiedy: 2017-09-14 , godzina: 18:00

Kultura, bilety Sztukę Kochania - zdjęcie, fotografia

Do rozlosowania mamy dla naszych czytelników dwa pojedyncze zaproszenia na film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie, a już będzie można się znaleźć w gronie zwycięzców.

Film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” będzie wyświetlana w ramach cyklu Kultura Dostępna. To stały cykl w kinach sieci Helios. Co tydzień zapraszamy naszych czytelników na różne seanse i co tydzień zawsze mamy do rozdania bezpłatne zaproszenia, które można wygrać w konkursie.

W najbliższy czwartek, 14 WRZEŚNIA, w białostockich kinach Helios zostanie wyświetlony film w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł. W tym tygodniu zapraszamy na film pt. „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” w reżyserii Marii Sadowskiej.

Opis filmu

Michalina Wisłocka, najsłynniejsza seksuolog czasów PRL-u, walczy o wydanie książki, która na zawsze odmieni życie seksualne Polaków. Kobieta poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i przepychanki z bezduszną cenzurą. Opowieść o powstaniu "Sztuki kochania" Michaliny Wisłockiej to historia rewolucji seksualnej w wersji PRL.Co się stało później? Tego najlepiej dowiedzieć się już z kinowego fotela.

KONKURS:

Aby wygrać zaproszenia do Kina Helios na czwartkowy seans, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: Podaj imię i nazwisko twórcy scenariusza filmowego „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Prawidłowe odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach pod artykułem na naszym redakcyjnym fanpage na portalu społecznościowym Facebook. Sporód nich, zaprzyjaźniona z nami Sierotka Marysia, wylosuje dwójkę zwycięzców. To oni otrzymają od nas zaproszenia do kina Helios w Galerii Atrium Biała.

(BL)


Mamy bilety na Sztukę Kochania komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl