Wiadomości, Mariusz Chrzanowski rozgromił Agnieszkę Muzyk Łomży - zdjęcie, fotografia

Jest to jeszcze wynik nieoficjalny, ale przewaga głosów urzędującego prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego nad jego konkurentką Agnieszką Muzyk jest mało prawdopodobna do nadrobienia. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że przez kolejne pięć lat to właśnie Mariusz Chrzanowski będzie kierował łomżyńskim magistratem.

W Łomży doszło do bardzo nietypowej sytuacji. Naprzeciwko sobie stanęli w wyborach samorządowych – urzędujący prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski oraz jego była zastępczyni – Agnieszka Muzyk. Obydwoje mieli swój romans z Prawem i Sprawiedliwością. Przypominamy, że to Mariusz Chrzanowski fotel prezydenta zdobył jako oficjalny kandydat PiS na prezydenta Łomży cztery lata temu. Później w wyniku różnych układanek i gierek politycznych, stracił poparcie macierzystej partii. Od tegorocznych wyborów samorządowych tym poparciem mogła cieszyć się już wyłącznie Agnieszka Muzyk, której romans z PiS-em jeszcze wciąż trwa. Choć nie wiadomo jak długo.

Nie jest tajemnicą, że kandydaturę Agnieszki Muzyk mocno wspierał obecny wiceszef MSWiA – Jarosław Zieliński. Jest on jednocześnie członkiem władz regionalnych PiS na Podlasiu. Obydwoje jednak będą musieli przełknąć gorzki smak porażki, ponieważ Mariusz Chrzanowski, który zmuszony był ostatecznie startować jako kandydat niezależny z własnego komitetu, zdeklasował swoją rywalkę bardzo mocno. Z nieoficjalnych wyników podanych na godzinę 22:20 przewaga Chrzanowskiego wynosiła 75,59 proc. do 24,41 proc. dla Agnieszki Muzyk.

Jest mało prawdopodobne, aby ten wynik uległ zmianie. Napływające dalsze cząstkowe wyniki z niedzielnego głosowania w drugiej turze wyborów na prezydenta Łomży są bowiem coraz lepsze dla urzędującego prezydenta. Mieszkańcy Łomży zdecydowali, że powinna być kontynuowana dotychczasowa polityka i to kontynuowana przez Mariusza Chrzanowskiego. Stąd nie ma co się dziwić, że poprzez media społecznościowe płyną już do niego gratulacje.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: Facebook/ Mariusz Chrzanowski – Prezydent Miasta Łomży)

Mariusz Chrzanowski rozgromił Agnieszkę Muzyk w Łomży komentarze opinie

 • antysyf - niezalogowany 2018-11-04 23:53:34

  Pemitywne gierki PiS zostały ukarane. Zamiast dekomunizacji i rozliczenia się z lewactwem PiS uznał, że nie ma z kim przegrać no i już ma. To już knock-out, a nie przegrana PiS. Pora prymitywnych partyjniakow wyp... z polityki. Aha olanie przez PiS i Dudę Marszu Niepodleglosci w 100 - rocznicę jej odzyskania oraz niejasna postawa w sprawie mienia pożydowskiego przelały czarę goryczy. To nie lemingi wygrały. To prawica pokazała żółte kartki PiS. No a lewactwo poszło na KLER i pokazało czerwona kartkę. Łącznie średnio 2:1 dla zjednoczonej opozycji.

 • gość 2018-11-05 02:03:14

  szczęśliwie to początek końca PiS, hurraaa ! :) Platformo wróć!

 • gość 2018-11-05 02:03:50

  szczęśliwie to początek końca PiS, hurraaa ! :) Platformo wróć!

 • antysyf - niezalogowany 2018-11-05 11:11:41

  To nie jest koniec PiS. To jest początek środowisk narodowo-patriotycznych.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama