MarkerSpace - kreatywność w trzech wymiarach

Styl życia, MarkerSpace kreatywność trzech wymiarach - zdjęcie, fotografiaJuż w najbliższy czwartek miłośnicy designu oraz druku 3D będą mieli okazję lepiej się poznać, a następnie wymienić swoimi spostrzeżeniami czy doświadczeniami.

Pierwsze spotkanie MarkerSpace rozpocznie się 21 listopada o godzinie 18. w Cafe Kajar przy ul. Odeskiej 1.

Niewtajemniczonych informujemy, że lokal znajduje się w gmachu Opery i i Filharmonii Podlaskiej. Za przygotowanie białostockiej edycji wydarzenia odpowiada Geek Girls Carrots Białystok oraz ekipa Białostockich Czwartków Social Media wspólnie z Omni3D. Na liście zaproszonych prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą znalazł się m.in polonista fascynujący się drukiem 3D i jubiler wykorzystujący najnowsze technologie do wytwarzania biżuterii.

Eventy MakerSpace skupiają ludzi ciekawych świata i nowych dróg – kreatywnych, potrafiących działać i niebojących się nietypowych możliwości. Podczas wspólnych rozmów osoby z różnych branż, posiadające różne umiejętności mają okazję do dyskusji oraz wymiany pomysłów i wiedzy. Atmosfera ta ma sprzyjać rodzeniu się innowacyjnych pomysłów i niestandardowych koncepcji. Schadzki MakerSpace organizowane są w całej Polsce i zdobywają coraz więcej sympatyków.

Wszystkie  informacji odnośnie nadchodzącego wydarzenia są dostępne na portalu Facebook.

(Kaer)

 

Reklama

MarkerSpace - kreatywność w trzech wymiarach komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama