Marszałek Senatu RP wyróżnił białostockiego dziennikarza

Kultura, Marszałek Senatu wyróżnił białostockiego dziennikarza - zdjęcie, fotografia

Po niedawnym sukcesie ekipy z ośrodka TVP w Białymstoku za produkcję programu „Obiektyw” przyszła pora na pojedynczych dziennikarzy. Wyróżnienie od Marszałka Senatu RP otrzymał Andrzej Godlewski za reportaż "Technika".

Konkurs Marszałka Senatu RP był skierowany do dziennikarzy polskich i polonijnych. Celem zaś było ukazanie zmiany pokoleniowej oraz związanych z tym przemian w środowiskach Polonii mieszkającej poza granicami kraju. Obecne życie na emigracji znacznie różni się od tej z lat 80 – tych i 90 – tych, a Polacy mieszkający za granicą mają zupełnie inne dylematy życiowe, niż jeszcze 25 lat temu.

Andrzej Godlewski jest dziennikarzem TVP Białystok i wyróżnienie otrzymał za reportaż „Technika”. W nim świetnie zostało pokazane codzienne życie Polaków mieszkających na obczyźnie. Ich sukcesy oraz porażki, a także rozterki dnia codziennego.

W konkursie oceniano 37 produkcji dziennikarskich: prasowych, radiowych, telewizyjnych oraz internetowych. Wpłynęły między innymi materiały z Niemiec, USA, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, a także z Polski. Koledze Andrzejowi Godlewskiemu życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: TVP Białystok

Reklama

Marszałek Senatu RP wyróżnił białostockiego dziennikarza komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama