21°C bezchmurnie

Masz pomysł na biznes? Tutaj zyskasz wsparcie, kontakty, a nawet zdobędziesz gotówkę

Kiedy: 2018-02-27 , godzina: 16:00 | Gdzie: Sala Rady Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej, przy ulicy Wiejskiej 45 E w Białymstoku.

Wiadomości, pomysł biznes Tutaj zyskasz wsparcie kontakty nawet zdobędziesz gotówkę - zdjęcie, fotografia

Fundacja Grupy Unibep Unitalent zaprasza młodych i ambitnych, którzy chcą założyć własny biznes, na cykl spotkań. Najbliższe odbędzie się 27 lutego o godz. 16 w sali Rady Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej, przy ulicy Wiejskiej 45 E w Białymstoku.

- Nasze spotkanie będzie opierało się na zasadzie 3x30. Będzie się dzielić na trzy części tematyczne, a każda po pół godziny. Na początek w tzw. części mentorskiej Paweł Markowski opowie o tym, jak się wyróżnić z tłumu, czyli o tworzeniu unikalnego produktu/usługi (strategia błękitnego oceanu) - zachęcają organizatorzy.

Paweł Markowski to m.in. członek rady nadzorczej Unibepu, przez kilka lat związany z Grupą Zelmer, gdzie był najpierw dyrektorem rozwoju strategicznego, a później objął stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za łańcuch dostaw. Był też dyrektorem zarządzającym oraz członkiem zarządu BPI Polska - firmy doradczej specjalizującej się w strategiach rozwoju i transformacjach przedsiębiorstw.

Będzie też "część inspirująca". Na kolejnych spotkaniach (planowane są raz w miesiącu) uczestnicy będą mogli poznawać nowych  ludzi - nie tylko przedsiębiorców, ale także artystów i tych, którzy robią w życiu to, co lubią i są przy tym przedsiębiorczy.

Na spotkaniu 27 lutego będzie to Mateusz Wrześniewski, właściciel Crew4you. Przez lata pracował on w telewizji TVN, codziennie spotykał gwiazdy mediów, robił zdjęcia do kultowych programów telewizyjnych. I zrezygnował z tego, by założyć własną działalność producencką. Jego firma ma siedzibę w Białymstoku, ale pracuje zarówno na rynku lokalnym, jak też ogólnopolskim.

Podczas "części pomysłów" będzie można opowiedzieć o swoim projekcie biznesowym. Przyjdź, przedstaw swój pomysł i zyskaj wsparcie mentorów i nowe kontakty. Dla osób, które przedstawią najciekawsze pomysły na spotkaniu, organizatorzy przygotowali czeki na wyjazdowe szkolenie biznesowe, a w finale: 10 000 zł.

Przedstaw swój pomysł - wyślij zgłoszenie na: unitalent[at]unibep.pl

(Oprac. P. Walczak)

TVN

Masz pomysł na biznes? Tutaj zyskasz wsparcie, kontakty, a nawet zdobędziesz gotówkę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl