Masz zablokowane środki na karcie sportu? We wrześniu będą odblokowane

Sport, zablokowane środki karcie sportu wrześniu będą odblokowane - zdjęcie, fotografia

Początek roku szkolnego to czas, w którym planujemy aktywności po szkole lub pracy. Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował niespodziankę dla posiadaczy Kart Sportu z zablokowanymi środkami. We wrześniu mogą z nich korzystać bez dodatkowych wpłat.

Na obiektach BOSiR dostępne są Karty Sportu, które działają na podobnych zasadach, jak na innych pływalniach z elektronicznym systemem obsługi klienta. W Białymstoku poprzez wpłatę 50 zł zyskuje się 10 proc. zniżki na wybrane usługi z cennika do wykorzystania przez 30 dni; 100 zł to 20 proc. rabatu na 90 dni (najbardziej popularne wpłaty); 500 zł – aż 25 proc. na 12 miesięcy.

Klient w zamian za znaczące zniżki zobowiązuje się do wykorzystania wybranej przez siebie kwoty pieniędzy w określonym czasie. Przy tym nie musi nosić ze sobą gotówki, a przy pomocy automatów sprawnie się rozliczy. Dodatkowo przy pomocy jednej Karty Sportu można wejść na kilka obiektów: pływalnie, lodowisko, plażę miejską (w sezonie kąpielowym, czyli od początku czerwca do końca sierpnia). Ponadto jest ona wieloosobowa, na okaziciela, co również powinno wpływać na bezproblemowe skorzystanie przez Klientów z określonych środków w określonym czasie.

Co jeszcze wyróżnia białostocką Kartę Sportu – oczywiście na korzyść klienta? Niewykorzystane, np. z przyczyn losowych, w wyznaczonym terminie środki na Kartach 30- i 90-dniowej są jedynie blokowane do kolejnej wpłaty. Dla posiadaczy takich kart właśnie dedykowana jest ta wyjątkowa akcja BOSiR. W dniach 3-30 września 2019 r. można wykorzystać zgromadzone na nich środki bez dodatkowych opłat. Akcja jest realizowana na czterech obiektach BOSiR:

•                    na Pływalni Sportowej przy ul. Włókienniczej 4 (czynna w godz. 6:00-22:00)

•                    na Pływalni Rodzinnej przy ul. Stromej 1a (czynna w godz. 6:00-22:00)

•                    na Pływalni Kameralnej przy ul. Mazowieckiej 39c (czynna w godz. 6:00-22:00)

•                    na terenie Ośrodka Sportów Wodnych „Dojlidy” przy ul. Plażowej (czynny w godz. 9:00-18:00).

Akcja nie dotyczy Kart Sportu, w przypadku których upłynął bądź upływa rok od ostatniej wpłaty.

Dzięki odblokowanym środkom na Kartach Sportu można skorzystać z trzech pływalni BOSiR. Za pośrednictwem Kart Sportu można płacić nie tylko za wstęp na obiekt, ale także za udział w zajęciach aqua aerobiku. Od września 2019 r. na te zajęcia BOSiR zaprasza:

- na Pływalnię Sportową we wtorki i czwartki w godz. 17:00-17:45 i 17:45-18:30

- na Pływalnię Rodzinną w środy w godz. 16:15-17:00, 17:00-17:45 i 17:45-18:30

- na Pływalnię Kameralną, która jest wręcz idealnym miejscem dla tego typu aktywności, niemal codziennie w godzinach porannych i popołudniowych i wieczornych (harmonogram dostępny jest na stronie: http://www.miejskoaktywni.pl/s,plywalnia-kameralna,11.html#/aqua-aerobik-203).

Jeśli ktoś doładował konto, by mieć zniżki przy wypożyczeniu sprzętu sportowego, we wrześniu może jeszcze wykorzystać środki na terenie Ośrodka Sportów Wodnych „Dojlidy” przy ul. Plażowej.

W ostatniej dekadzie września BOSiR chciałby rozpocząć sezon łyżwiarski na Lodowisku przy ul. 11 Listopada (wciąż trwają tu naprawy i remonty), gdzie również można korzystać z Kart Sportu.

(Źródło i foto: BOSiR/ oprac. ASM)

Masz zablokowane środki na karcie sportu? We wrześniu będą odblokowane komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama