5°C bezchmurnie

MDK gra razem z WOŚP

Kiedy: 2018-01-14 , godzina: 12:00 | Gdzie: MDK, ul. Warszawska 79A

Styl życia, razem WOŚP - zdjęcie, fotografia

Młodzieżowy Dom Kultury gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od samego początku. Nie inaczej będzie już za kilka dni, bo 14 stycznia 2018 roku od godz. 12.00 do godz. 19.00 zapraszamy na 26 Finał WOŚP i koncert w wykonaniu dzieci i młodzieży z pracowni MDK, białostockich placówek oświatowych i szkół tańca. Tego dnia łączymy pokolenia wspólnym celem, jakim będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

W trakcie trwania koncertu prowadzone będą licytacje orkiestrowych fantów, m.in.: rodzinny weekend camperem, koszulka i plakat z autografami ośmiu olimpijczyków w strzelectwie sportowym, wejściówki do centrów zabaw, parków linowych, teatrów, opery itp.

Jak zwykle na wszystkich czeka moc atrakcji, w tym malowanie twarzy dzieciom. Dla spragnionych, zmarzniętych i wygłodniałych po niedzielnym spacerze dobrzy ludzie z Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku będą mieli domowe słodkości, kawę i herbatę.

Licytacje poprowadzi niezawodny Piotr Doliński, który jest dobrym duchem MDK-owskich koncertów i niezrównanym Głównym Licytatorem Aukcji MDK Białystok.

Wszystkie informacje o występujących zespołach oraz orkiestrowych fantach można znaleźć na naszym fanpage www.facebook.com/wospmdkbialystok/

WSTĘP WOLNY. SATYSFAKCJA GWARANTOWANA.

Zapraszamy już teraz do Młodzieżowego Domu Kultury przy ulicy Warszawskiej 79 A w Białymstoku.

(Źródło: MDK/ oprac. Kalina/ Foto: BI-Foto)

MDK gra razem z WOŚP komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl