Mężczyzna wziął kredyt na podrobiony dokument. Wpadł, kiedy przyszedł zmienić dane

Wiadomości, Mężczyzna wziął kredyt podrobiony dokument Wpadł kiedy przyszedł zmienić - zdjęcie, fotografia

Białostoccy policjanci zatrzymali 39-latka podejrzanego o posłużenie się fałszywym dokumentem podczas otwierania rachunku bankowego. Mężczyzna w ubiegły piątek, 15 listopada, usłyszał zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Policjanci z Komisariatu Policji III w Białymstoku zatrzymali 39-latka podejrzanego o posłużenie się fałszywym dokumentem. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna zaledwie w czwartek,14 listopada, pojawił się w placówce jednego z banków chcąc dokonać zmian danych kontaktowych na założonym dzień wcześniej rachunku.

Wówczas pracownik banku orientując się, że dokument tożsamości przedstawiony przez mężczyznę jest podrobiony, powiadomił Policję. Przybyli na miejsce mundurowi szybko ustalili, że 39-latek posłużył się tym samym fałszywym dokumentem podczas zakładania dzień wcześniej rachunku bankowego.

Ten 39-letni mieszkaniec Białegostoku natychmiast został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna w piątek usłyszał zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje już sąd.

(Źródło i foto: podlaska.policja.gov.pl/ oprac. Kalina)

Mężczyzna wziął kredyt na podrobiony dokument. Wpadł, kiedy przyszedł zmienić dane komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama