Wiadomości, Miał występ juwenaliach była kolizja występ będzie Wszyscy żyją - zdjęcie, fotografia

Kolizja to nie wypadek, a to oznacza, że w danym zdarzeniu nie było rannych, zabitych, nikt nie został odwieziony do szpitala. W tym, które miało miejsce dziś - w czwartek, 30 maja - na ekspresówce S8 w kierunku Białegostoku, na wysokości Choroszczy, brało udział auto jednego z wykonawców mających wystąpić na białostockich juwenaliach. Mogło być groźnie, bo zderzyło się kilka pojazdów, w tym - TIR-y.

Na drodze ekspresowej S8 prowadzącej do Białegostoku, w okolicach węzła Choroszczy, około godziny 16 miało miejsce niebezpieczne zdarzenie. Zderzyło się kilka pojazdów. Na szczęście to nie wypadek, a kolizja. Jak poinformowała policja, samochody kierujące się w stronę stolicy województwa podlaskiego były kierowane tzw. serwisówką. Szybko jeden pas ruchu w kierunku Białegostoku został odblokowany.

W kolizji brały udział dwa ciągniki siodłowe, jeden wóz (nie otrzymaliśmy tu doprecyzowanej informacji - red.) i samochód osobowy - poinformował nas w rozmowie telefonicznej oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Okazuje się, że wśród uczestników był hiphopowy Grubson, który ma wystąpić na scenie właśnie 30 maja, w godzinach 19.15 - 20.30.

Nikomu z nich nic się nie stało. Są na miejscu, przygotowują się do występu - dowiadujemy się w źródle zbliżonym do organizatorów imprezy.

Ze swojej strony na juwenalia serdecznie zapraszamy!

(Piotr Walczak / Foto: pixabay.com)

Miał być występ na juwenaliach i była kolizja. I występ będzie. Wszyscy żyją komentarze opinie

 • I Gość - niezalogowany 2019-05-30 23:09:03

  I git.
  I po co było to pisać w ogóle?
  I co by tu jeszcze?
  Aaa...
  I tory też były złe.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama