Miejskie święcenie pokarmów punktualnie w sobotnie południe

Wiadomości, Miejskie święcenie pokarmów punktualnie sobotnie południe - zdjęcie, fotografia
KWI 20
Rynek Kościuszki godz: 12:00

W Wielką Sobotę (20 kwietnia) przed Ratuszem białostoczanie będą mogli wspólnie poświęcić pokarmy wielkanocne. Prezydent Miasta Białegostoku oraz Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie DROGA zapraszają mieszkańców na to uroczyste spotkanie.

To już tradycja. W Wielką Sobotę o godz. 12.00 na Rynku Kościuszki odbędzie się spotkanie mieszkańców Białegostoku przy wspólnym, wielkanocnym stole. Każdy może przynieść ze sobą koszyczek ze święconką. Pokarmy poświęci metropolita białostocki – abp Tadeusz Wojda.

Organizatorami tego spotkania, tak jak w latach ubiegłych, są prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski oraz o. Edward Konkol, szef Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie DROGA. Podczas uroczystości organizacje i stowarzyszenia, które organizują wielkanocne śniadania dla najuboższych i samotnych, otrzymają na świąteczne stoły kosze z żywnością ufundowane przez prezydenta Białegostoku.

W święta nikt nie powinien pozostać samotny i w niedostatku. Przy pomocy ludzi dobrej woli, których w naszym mieście nie brakuje, staramy się zadbać o najbardziej potrzebujących – powiedział prezydent Tadeusz Truskolaski.

Organizatorzy święcenia pokarmów serdecznie zapraszają wszystkich na spotkanie na Rynku Kościuszki i wspólne przeżywanie Świąt Wielkanocnych.

(Źródło: bialystok.pl/ oprac. ASM/ Foto: wrotapodlasia.pl)

Miejskie święcenie pokarmów punktualnie w sobotnie południe komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama