Mieszkańcy Łomży mają już ostatni moment na wybór nowego logo

Wiadomości, Mieszkańcy Łomży mają ostatni moment wybór nowego - zdjęcie, fotografia
KWI 19
Urząd Miejski w Łomży godz: 23:59

Zamiast urzędników to mieszkańcy Łomży spośród trzech zaproponowanych logo wskażą, te które ich zdaniem najlepiej pasuje do charakteru tego miasta. Głosowanie trwa jeszcze do piątku, 19 kwietnia.

- Przez ostatnie lata nie tylko ewaluował charakter usług jakie świadczy Urząd Miejski w Łomży, ale zmieniło się także postrzeganie samego miasta, jego rozpoznawalność oraz charakter – mówi prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, zachęcając wszystkich mieszkańców do głosowania.

Dotychczasowe logo miasta ma już 15 lat. Zostało wprowadzone w 2004. Wraz ze zmieniającymi się trendami przyszedł czas na zmianę znaku, który w licznych publikacjach, na plakatach i folderach reprezentuje Łomżę. Miasto zmienia się, stąd też zachodzi potrzeba unowocześnienia wizerunku.

Nowe logo właśnie te dynamiczne modyfikacje ma przekazać. Powinno skutecznie oraz długofalowo komunikować wartości marki Zasmakuj w Łomży, zaś nowy system identyfikacji wizualnej pokazać osobowość miasta i przekazać ją wszystkim odbiorcom.

Trzy propozycje nowego logo przygotowało Studio Graficzne AM ze Szczecina, które jest między innymi twórcą znaku Powiatu Łomżyńskiego.

Głosowanie za pomocą formularza internetowego (kliknij) trwa do 19 kwietnia 2019 r. do godziny 23:59.

(Źródło i foto: UM w Łomży/ oprac. Cezarion)

Mieszkańcy Łomży mają już ostatni moment na wybór nowego logo komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama