21°C rozproszone chmury

Miłośnicy biegania, jazda do Parku… Biebrzańskiego!

Kiedy: 2018-06-24 , godzina: 09:00

Sport, Miłośnicy biegania jazda Parku… Biebrzańskiego! - zdjęcie, fotografia

Oczywiście biegać można wszędzie, jeśli ma się dwie zdrowe nogi. Zdecydowanie lepiej jest jednak biegać wśród zieleni i nie wdychając spalin. Stąd wszystkich miłośników biegania zapraszamy na pierwszy w historii Biebrzański Bieg Łosia! Odbędzie się już za niespełna trzy tygodnie, 24 czerwca w Osowcu.

Biebrzański Bieg Łosia to wydarzenie, które jest wspaniałym połączeniem imprezy sportowej oraz aktywnej turystyki. Bieg zaczyna się niedzielę, 24 czerwca 2018 r., o godzinie 11:00 (biuro czynne w godzinach 9:00-10:45). Trzeba koniecznie wiedzieć, że trasa prowadzi między innymi leśnymi oraz polnymi ścieżkami, przez malownicze tereny Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Biebrzański Bieg Łosia swój początek ma w Osowcu-Twierdzy 8, kończy się na plaży miejskiej w Goniądzu. W sumie zatem do przebiegnięcia uczestnicy będą mieli 7.5km. To wystarczy, żeby się zmęczyć i zechcieć później odpocząć w gronie innych osób.

Główną atrakcją wydarzenia jest spotkanie z Jaskiem Melą – podróżnikiem i zdobywcą biegunów. Organizatorzy jednak zapewniają o możliwości wzięcia udziału w innych wspaniałych rozrywkach dla całych rodzin, zarówno po biegu jak i na dzień przed biegiem. Są to m.in: Noc Świętojańska w Goniądzu (23 czerwca), Piknik Rodzinny i Jarmark Rękodzieła i Tradycyjnej Żywności w Goniądzu (24 czerwca) organizowane przez Dom Kultury w Goniądzu.

Na bieg serdecznie zapraszają organizatorzy:

-Biebrzański Park Narodowy

-Nadleśnictwo Knyszyn

-Gmina Goniądz

Zawody obsługuje firma  DATASPORT. Koszt udziału to tylko 25 zł. Można rezerwować również inne atrakcje związane z biegiem. Więcej informacji na temat Biebrzańskiego Biegu Łosia oraz wydarzeń towarzyszących znajduje się na stronie internetowej: http://biegbiebrzanski.pl/

(Źródło i foto: grajewo.pl/ oprac. Cezarion)


Miłośnicy biegania, jazda do Parku… Biebrzańskiego! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl