3°C rozproszone chmury

Misja Natura w TVP3 Białystok

Kiedy: 2017-01-25 , godzina: 19:40

Kultura, Misja Natura Białystok - zdjęcie, fotografia

Od 25 stycznia na antenie TVP3 Białystok będzie można obejrzeć serial „Misja Natura” zrealizowany przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych w ramach projektu „Misja Natura”. Jest to cykl dwunastu odcinków zrealizowanych w konwencji filmów podróżniczo-ekspedycyjnych.

Serial "Misja Natura" to cykl dwunastu odcinków ukazujących, w jaki sposób mieszkańcy obszarów Natura 2000 mogą korzystać z możliwości, którą daje im sieć Natura 2000. Promuje on również różne regiony Polski przedstawiając walory produktów lokalnych i unikatowe rękodzieła.

Każdy z 12 odcinków serialu został zrealizowany na innym obszarze Natura 2000 m.in. w Puszczy Knyszyńskiej, w konwencji filmów podróżniczo-ekspedycyjnych, zabarwionych nutką sensacji w postaci tropienia i odkrywania tajemnic przyrody. Ekipa złożona z ornitologa, dr Romualda Mikuska oraz Małgorzaty Kosik w każdym odcinku ma do wykonania specjalną misję, która wiąże się z poznawaniem obszarów Natura 2000. Wszystko to dzieje się pod czujnym okiem sztabu organizacyjnego.

Premierowe odcinki serialu „Misja Natura” na antenie TVP3 Białystok można oglądać w środy o godzinie 19.40. Na pierwszy odcinek pt. Kurze Grzędy zapraszamy już 25 stycznia. Tajemnice Puszczy Knyszyńskiej będzie można poznawać, oglądając 8. odcinek serialu "Misja Natura", który wyemitowany zostanie 15 marca 2017 roku.

Dowiedz się więcej o serialu na stronie: http://misjanatura.serial.fwie.pl

Serial powstał w ramach projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

(BL/ Foto: sxc.hu)


Misja Natura w TVP3 Białystok komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl