-0°C bezchmurnie

MOSP nie odpuszcza rywalom i wraca z punktami do Białegostoku

Kiedy: 2018-10-21 , godzina: 15:00 | Gdzie: Boiska MOSP, Białystok, ul. Świętokrzyska

MOSP Białystok, odpuszcza rywalom wraca punktami Białegostoku - zdjęcie, fotografia

Czwartoligowi piłkarze Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego nie zwalniają tempa i po swoim ostatnim meczu znów zgarnęli całą pulę. Tym razem w wyjazdowym spotkaniu w Augustowie pokonali miejscową Spartę 2-1. Nie ma co ukrywać, że zrobili zwycięstwem dużą niespodziankę.

Wygrana piłkarzy MOSP w Augustowie, podobnie jak tydzień wcześniej pokonanie spadkowicza z III ligi Tura Bielsk Podlaski, sprawiło wiele radości trenerom, władzom klubu, ale przede wszystkim kibicom i samym piłkarzom. Młodzi białostoczanie po początkowych nie powodzeniach rozkręcili się na dobre i w czterech ostatnich meczach zdobyli 10 punktów, co pozwoliło im wskoczyć na 8 pozycję w tabeli.

Sam mecz od początku kontrolowany był przez białostoczan. Piłkarze z Augustowa groźnie kontrowali i po jednej z takich akcji objęli prowadzenie. Zawodnicy białostockiego klubu nie zrazili się jednak tą sytuacją i jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Damian Płotczyk.

Później sytuacja niewiele się zmieniła, bo w drugiej połowie stroną dominującą też zdecydowanie był MOSP i w 80' minucie zwycięską bramkę po rzucie rożnym strzelił Jakub Judzicki. Obydwie bramki padły po idealnych podaniach najbardziej doświadczonego zawodnika w drużynie, Roberta Speichlera.

Informujemy kibiców, że następny mecz drużyna MOSP rozegra już w najbliższą niedzielę o godz.15.00 na własnych boiskach. Przeciwnikiem będzie ponownie Sparta, tylko że z Szepietowa. Mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy Świętokrzyskiej. Wstęp wolny

(Bernard Tymiński/ Foto: MOSP)


MOSP nie odpuszcza rywalom i wraca z punktami do Białegostoku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl