5°C rozproszone chmury

MOSP w weekend ze zmiennym szczęściem

MOSP Białystok, weekend zmiennym szczęściem - zdjęcie, fotografia

W ostatni weekend drużyny spod znaku Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego rozgrywały swoje spotkania na wyjeździe. I tak drużyna U-19 występująca w Centralnej Lidze Juniorów po dobrym meczu zremisowała w Kielcach 3-3, mimo, że przegrywała już 2-0. Bramki dla naszego zespołu strzelili Kuźma oraz dwie – Płotczyk.

Mecze dla młodych piłkarzy z Białegostoku łatwe nie były. Oto co po meczu powiedział trener zespołu Piotr Szydłowski:

- Źle weszliśmy w spotkanie. Korona nas zdominowała. Efektem czego były dwie stracone bramki. Paradoksalnie bramka na 2:0 poruszyła nas do lepszej gry. Szybko odpowiedzieliśmy dwoma trafieniami i to my dyktowaliśmy warunki na boisku. Niestety, w końcówce pierwszej połowy nadzialiśmy się na kontratak. Po przerwie szybko zmusiliśmy przeciwnika do błędu i wyrównaliśmy. W drugiej części nastawiliśmy się na grę z kontry i stworzyliśmy kilka groźnych sytuacji. Zabrakło naprawdę niewiele abyśmy z trudnego terenu wywieźli 3 punkty. Cieszy mnie fakt, iż potrafiliśmy w trudnej sytuacji pozytywnie zareagować i jednak zdobyć na wyjeździe 3 bramki – skwitował trener Szydłowski.

Natomiast druga z drużyn występujących w CLJ U-17, przegrała swoje spotkanie w Łodzi z tamtejszym UKS SMS 2-1. Jak po meczu powiedział trener Andrzej Waszkiewicz spotkanie z czołowym zespołem tej grupy, mogło potoczyć się inaczej. Nasi piłkarze rozegrali bardzo dobre spotkanie, ale indywidualny błąd zadecydował, że trzy punkty zostały w Łodzi. Mimo wielu dobrych okazji wynik już nie uległ zmianie.

W piłkarskich rozgrywkach weekendowych, zwycięstwem w derbowym meczu z Jagiellonią zakończyła mecz kolejna drużyna – młodzików trenowanych przez trenera Norberta Beśkę. W prestiżowym derbowym meczu wygrali 2-1 i umocnili się na pozycji lidera swojej grupy

(Bernard Tymiński/ Foto: MOSP Białystok)


MOSP w weekend ze zmiennym szczęściem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl