Od najbliższego piątku, od wczesnych godzin przedpołudniowych, MotoMikołaje opanują białostockie centra handlowe. Powodem jest nieuchronnie zbliżające się święto, w którym dzieci czekają na prezenty. Ale MotoMikołaje chcą w tym roku pobić rekord w czynieniu dobra, po to, aby jak najwięcej dzieci miało radosne święta mikołajkowe.

Jeszcze na początku listopada tego roku Motomikołaje i kandydaci na Motomikołajów spotkali się tradycyjnie w swoim stałym punkcie spotkań – w Motopubie. Zbierali się, później liczyli, aby wiedzieć, ilu z nich wyruszy na akcję, która rozpoczyna się w najbliższy piątek. Akcja ta polegać będzie głównie na kwestowaniu. Czyli tradycyjnie już będą zbierane środki, z których później zostaną kupione prezenty dla dzieci z domów dziecka. I nie tylko tych z białostockich domów, bo także z tych domów, położonych nieco dalej od stolicy Podlasia.

Wesprzyjcie Kwesty białostockich MotoMikołajów i Domy Dziecka z Białegostoku, Krasnego i Supraśla!

Zapraszamy na Kwesty, wystawy motocykli i pokazy ratownictwa medycznego Grupa Ratownicza Medival – Białystok, które odbędą się:

22-24 listopada w:

- Alfa Centrum Białystok

- Atrium Biała

- Outlet Center Białystok

- Centrum Handlowe Auchan Hetmańska” – informują MotoMikołaje na swoim wydarzeniu na Facebooku.

Zatem, jak widać, od piątku, będą zbierane nie tylko środki finansowe na prezenty, ale będzie można obejrzeć motocykle, będzie można zrobić sobie zdjęcia przy motocyklach, dowiedzieć się wiele na temat jazdy motocyklem, ponieważ obecni na miejscu Motomikołajowie będą chętni do rozmowy. W końcu zależy im na tym, aby z każdym rokiem było ich więcej i mogli czynić więcej dobra. Po spotkaniu z Motomikołajami w dowolnym z centrów handlowych, które są miejscami akcji, można też mieć pamiątkę.

Będziemy mieli koszulki, kubki, ekologiczne torby, breloki i inne pamiątki tegorocznej VII Edycji MotoMikołaje Białystok 2019, które będziecie mogli nabyć i wesprzeć Akcję. Wpadajcie do naszych punktów, zabierzcie swoje pociechy i zróbcie im pamiątkowe zdjęcia przy motocyklach. Pobijmy rekord w czynieniu dobra” – zachęcają i zapraszają białostockie MotoMikołaje.

Jak wyglądały przygotowania do tegorocznej edycji MotoMikołajów, każdy może sprawdzić na załączonym wyżej materiale video. Nasza redakcja od wielu lat bowiem uczestniczy i patronuje temu wydarzeniu. W tym roku także nie mogło nas zabraknąć. Jakby ktoś chciał również wesprzeć aukcję – to wdzięczna „dziewczynka” o imieniu Bziuta stoi na przykład przy ulicy Zwycięstwa w sklepie Prestige Męski”. Należy do wszędobylskiego Kundziora, dzięki któremu najczęściej oglądacie na naszych kanałach wszelkie transmisje video z różnych wydarzeń. Za drobną opłatą do puszki w tym sklepie będzie można zrobić z nią zdjęcie. Zebrane środki także zasilą tegoroczną zbiórkę MotoMikołajów.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: DDB)

MotoMikołaje chcą pobić rekord w czynieniu dobra komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama