10°C słabe opady deszczu

Muzeum Wojska chce mieć nowe logo. Każdy może je zaprojektować

Kiedy: 2017-11-16 , godzina: 00:00

Wiadomości, Muzeum Wojska mieć Każdy może zaprojektować - zdjęcie, fotografia

Muzeum Wojska w Białymstoku za rok będzie świętować 50-lecie istnienia placówki. Z tej okazji został ogłoszony konkurs na projekt logo instytucji. Prace można nadsyłać do 16 listopada, a na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna.

Muzeum Wojska ogłosiło konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszego projektu identyfikacji wizualnej – czyli logo – stanowiącej uświetnienie jubileuszu 50-lecia istnienia placówki. Warto dodać, że w przyszłości może ono posłużyć jako oficjalne logo Muzeum Wojska.

Projekt powinien nawiązywać do charakteru i przedmiotu działalności muzeum. Może też wykorzystywać istniejące logo jako uzupełnienie. Nadesłane prace powinny zawierać: logo w wersji kolorowej oraz czarno-białej, z napisem "50 lat Muzeum Wojska w Białymstoku" oraz bez napisu. Nagroda główna w konkursie to 3 tys. zł. Prace można nadsyłać do 16 listopada.

Informacji o konkursie udziela Jerzy Hungendorfer (e-mail: [email protected], tel. 504 140 784. Regulamin konkursu i wymagane dokumenty znajdują się na stronie www.mwb.com.pl.

(Źródło i foto: bialystok.pl/ oprac. Kalina)

Muzeum Wojska chce mieć nowe logo. Każdy może je zaprojektować komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl