Na Debate Camp 2019 od środy do Supraśla

Wiadomości, Debate środy Supraśla - zdjęcie, fotografia
SIER 21
Akademia Supraska, przy ul. Klasztornej 1 godz: 15:00

To będzie już trzecia edycja letniej szkoły debaty Supraśl Debate Camp. Odbędzie się ona już w tym tygodniu – od środy 21 sierpnia (dzień 0, dzień przyjazdów) i potrwa aż do niedzieli 25 sierpnia.

Supraśl Debate Camp to projekt skierowany do najzdolniejszych studentów z całej Polski, którzy pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej przez kilka dni uczą się argumentacji, krytycznego myślenia i zdolności przemawiania. Celem jest przygotowanie młodych, polskich elit do wejścia na międzynarodowy rynek pracy z wieloma umiejętnościami, które pozwolą im na równie konkurować ze swoimi odpowiednikami z innych krajów Europy.

- Uważamy, że jest to również ważna społecznie inicjatywa i kolejny krok w budowaniu merytorycznej debaty publicznej w Polsce. Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Absolwenci dwóch poprzednich edycji wygrali lub doszli do faz pucharowych kilkudziesięciu międzynarodowych i ogólnopolskich turniejów debat (w tym Uniwersyteckich Mistrzostw Europy Debat), zostali Mistrzami Polski Debat Parlamentarnych, ale też zaczęli pracować w ogólnopolskich mediach, instytucjach publicznych i wielkich korporacjach – przekazał Przemysław Stolarski, koordynator wydarzenia z Fundacji Polska Debatuje.

W środę, 21 sierpnia odbywać się będzie rejestracja uczestników, zaś właściwe zajęcia rozpoczną się dzień później, to jest w czwartek, 22 sierpnia. Całość wydarzenia zorganizowana będzie w Akademii Supraskiej, przy ul. Klasztornej 1.

(BL/ Foto: ASM)

Na Debate Camp 2019 od środy do Supraśla komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama