Na pożegnanie lata koncert „Miasto Dobrej Muzyki”

Kultura, pożegnanie koncert „Miasto Dobrej Muzyki” - zdjęcie, fotografia
SIER 24
Rynek Kościuszki w Białymstoku godz: 18:00

W sobotę (24 sierpnia) na Rynku Kościuszki odbędzie się koncert na pożegnanie wakacji. Polskie Radio Białystok i władze miasta zapraszają na dawkę dobrej muzyki. Będzie to już siódma odsłona wydarzenia „Białystok – Miasto Dobrej Muzyki”.

Koncert „Białystok – Miasto Dobrej Muzyki” wpisał się już w kalendarz największych imprez muzycznych odbywających się corocznie w naszym mieście. Za nami sześć edycji tego wydarzenia, a kolejna odbędzie się wieczorem w najbliższą sobotę. W poprzednich latach gościliśmy m.in. Andrzeja Piasecznego, Sarsę, Lemon, Enej, Klezmafour, Łukasza Zagrobelnego, Brodkę, Justynę Steczkowską, Bednarka czy T.Love.

W tym roku wystąpią: Mniej Więcej, Sound'n'Grace, Mateusz Ziółko i Ania Dąbrowska.

Już siódmy raz wspólnie pożegnamy wakacje podczas niezwykłego koncertu na Rynku Kościuszki. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich, którzy będą w Białymstoku w najbliższą sobotę – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Początek koncertu o godz. 18.00. Jako pierwszy na scenie wystąpi zespół Mniej Więcej. Po nim, o godz. 18.45, zaprezentuje się Mateusz Ziółko. Później, o godz. 20.30, zaśpiewa Sound'n'Grace. Koncert zakończy występ Ani Dąbrowskiej, który zacznie się o godz. 22.00.

Koncert organizowany przez Polskie Radio Białystok jest współfinansowany przez Miasto Białystok. Więcej informacji znajduje się na stronie www.bmdm.pl.

(Źródło i foto: bialystok.pl/ oprac. ASM)

Na pożegnanie lata koncert „Miasto Dobrej Muzyki” komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama