Wiadomości, automatach pograją - zdjęcie, fotografia

18 nielegalnych automatów do gier hazardowych zabezpieczyli funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży. Urządzenia odkryte zostały podczas kontroli lokali zlokalizowanych w Łomży i Ciechanowcu.

Funkcjonariusze KAS z Podlaskiego Urzędu Celno - Skarbowego skontrolowali cztery lokale na terenie Łomży i Ciechanowca, co do których zachodziło podejrzenie, że są w nich urządzane nielegalne gry hazardowe. Po wejściu do wcześniej wytypowanych pomieszczeń, mundurowi zabezpieczyli łącznie 18 nielegalnie działających urządzeń do gier hazardowych oraz m.in. gotówkę w kwocie blisko 10 tysięcy złotych, przeznaczoną na wypłaty ewentualnych wygranych.

Lokale, w których funkcjonował nielegalny hazard, chronione były przez rozmieszczony przy wejściach monitoring oraz selekcję wchodzących klientów.

Automaty, na których możliwe było prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom, zostały zajęte do wszczętych spraw karnych skarbowych. Oprócz sankcji karnych w postaci kar grzywny lub pozbawienia wolności, osoby urządzające nielegalne gry wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. zł od każdego urządzenia.

Od początku roku funkcjonariusze KAS z Łomży zabezpieczyli 61 nielegalnych automatów do gier hazardowych.

(PW / Foto: KAS)

Na tych automatach już nie pograją komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama