Najlepszy w Polsce klub strzelecki jest w Białymstoku

Sport, Najlepszy Polsce strzelecki Białymstoku - zdjęcie, fotografia

Wspaniała impreza, rewelacyjne wyniki, nowy rekord Polski dla Kalibra! W ubiegłym tygodniu zakończył się Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich. Strzelectwo sportowe rozgrywane było w Zielonej Górze, która okazała się bardzo szczęśliwym dla nas miastem. Klub Sportowy Kaliber Białystok zdobył najwięcej punktów wśród wszystkich 52 klubów startujących z całej Polski.

Gabriel Chojnowski wykazał się wspaniałą koncentracją, a zaangażowanie w treningi dało swoje efekty w postaci rekordowego wyniku i złotego medalu w konkurencji pistolet pneumatyczny. Jeszcze lepszy okazał się jego brat bliźniak Michał Chojnowski. Do złotego medalu w konkurencji karabin sportowy 3x30, dołożył ostatniego dnia srebro w konkurencji karabin pneumatyczny. W ten sposób bracia zostali najlepszymi zawodnikami Olimpiady.

Pozostałych 16 zawodników Kalibra również spisało się bardzo dobrze. Na wyróżnienie zasługują jeszcze Maja Wołosowicz, Zofia Matwiejuk, Marta Karpienia, Damian Pogorzelski. Ciężka, całoroczna praca, wysiłek wspaniałych trenerów i zawodników zaowocowały zwycięstwem w klasyfikacji klubowej.

Sportowcy i władze klubu Kalibra gratulują wszystkim zawodnikom i trzymają kciuki za uczestników Mistrzostw Polski wśród kolejnych kategorii wiekowych.

(BL)

Najlepszy w Polsce klub strzelecki jest w Białymstoku komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama