Motoryzacja, Najmniejszy Volvo bezpieczny komfortowy nagradzany - zdjęcie, fotografia

Volvo XC40 jest chętnie wybierany nie tylko przez polskich klientów, poszukujących niewielkiego SUV-a segmentu premium. To najmniejszy SUV szwedzkiej marki, sprawdzający się w mieście, komfortowy w dłuższych trasach, a i radzący sobie po wjechaniu na nieutwardzone drogi. Warto bliżej przyjrzeć się temu modelowi. Tym bardziej, że obecnie w salonie Volvo Białystok Nord Auto oferowany jest w dobrej cenie.

Zachęcamy do kontaktu z dealerem Volvo Białystok Nord Auto i wypełnienie formularza, znajdującego się TUTAJ. Doradcy chętnie odpowiedzą an wszelkie pytania dotyczące modelu.

Volvo XC40 przyciąga uwagę klientów na całym świecie. Innowacyjne rozwiązania, porywające linie, odważne kombinacje kolorystyczne i miejski design - te cechy XC40 nie pozwalają przejść obojętnie. Przyniosły też szwedzkiemu SUV-owi prestiżowe wyróżnienia. Wśród najważniejszych jest zwycięstwo w ubiegłorocznym prestiżowym konkursie Car of The Year - było to pierwsze Volvo w historii, które jury uznało za samochód roku.

Auto potwierdza również dbałość szwedzkiej marki o bezpieczeństwo, z czego słynie od lat. Volvo XC40 otrzymało bowiem pięć gwiazdek w teście Euro NCAP. Oznacza to, że dołączyło do swoich większych braci serii 60 i 90 jako jeden z najbezpieczniejszych samochodów na drogach. Testy były trudne i wymagające. Nowy rodzaj oceny zawierał testy systemów bezpieczeństwa, takie jak wykrywanie pieszych i rowerzystów, automatyczne hamowane czy utrzymywanie pasa ruchu. XC40 otrzymało najwyższą ocenę spośród samochodów ocenianych wg nowych norm.

Tym samym XC40 jest jednym z najbezpieczniejszych samochodów na świecie. W wyposażeniu standardowym oferuje najwięcej zaawansowanych systemów bezpieczeństwa spośród wszystkich produkowanych na świecie małych SUV-ów. Systemy XC40 pomagają kierowcy uniknąć kolizji, a jeśli okaże się ona nieunikniona, minimalizują jej skutki. Podkreślmy przy tym, że wszystkie samochody Volvo, jakie są dziś dostępne w salonach, otrzymały pięć gwiazdek w testach Euro NCAP.

Masz pytania? Napisz, wypełniając formularz na stronie Volvo Białystok Nord Auto: nordauto-bialystok.volvocars-partner.pl/modele/xc40

Warto dodać, że w ciągu najbliższych pięciu lat Volvo Cars wprowadzi elektryczną odmianę każdego oferowanego modelu. Firma dąży do tego, by auta w pełni elektryczne stanowiły połowę jej sprzedaży już w 2025 roku. Drugą połowę będą stanowić hybrydy. Dla wszystkich aut ładowanych z gniazdka - tzw. pełnych elektryków oraz hybryd plug-in - zarezerwowana będzie nazwa Recharge. Niedawno Volvo poinformowało, że całą gamę zelektryfikowanych modeli występujących pod nazwą Recharge będzie otwierało właśnie XC40. Samochód został zaprezentowany w październiku 2019 r.

XC40 Recharge oferuje klientom wszystko to, czego mogą oczekiwać od nowoczesnego samochodu elektrycznego. Wyposażony jest w napęd na cztery koła. Jego dwa silniki generują łączną moc 408 KM. Zasięg auta, homologowany według zasad WLTP, wynosi ok. 400 km. Akumulator ładuje się do 80 proc. swojej pojemności w 40 minut, gdy skorzystamy z szybkiej ładowarki (CCS).

XC40 Recharged to także pierwsze Volvo i pierwszy samochód w ogóle, w którym zadebiutował nowy system Android, stworzony przez Google. Nie jest to jednak zwykły Android Auto, lecz system znacznie głębiej zintegrowany ze sterowaniem funkcjami auta. Połączono go także z rozwiązaniami Volvo On Call. Dzięki tej ostatniej aplikacji użytkownicy hybryd mogą podejrzeć jaką część swojej podróży odbyli korzystając z energii elektrycznej.

Wypełnij formularz i umów się na jazdę testową. Kliknij TUTAJ.

(PW / Artykuł partnerski / Foto: Volvo)

Najmniejszy SUV Volvo: bezpieczny, komfortowy, nagradzany komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama