Motoryzacja, Najpopularniejszy model Hyundai niższej cenie - zdjęcie, fotografia

Tucson to prawdziwy hit sprzedażowy koreańskiej marki. Jest również absolutnym numerem 1, jeśli chodzi o zainteresowanie w białostockim salonie firmy Nord Auto. Teraz - w ramach akcji wyprzedaży rocznika 2018 - zainteresowani kupnem tego popularnego SUV-a mogą liczyć na wyjątkowo atrakcyjną cenę.

Nic dziwnego, że Hyundai Tucson wciąż cieszy się ogromnym wzięciem. Jest to auto solidne, dobrze wyposażone, z przestronnym wnętrzem i gamą oszczędnych silników.

- Zapraszamy do naszego salonu, znajdującego się w Białymstoku przy alei Jana Pawła II 85. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące Tucsona i zaprosimy Państwa na jazdę testową - zachęcają doradcy Hyundai Nord Auto Białystok.

Obecnie wybór jest jeszcze dość szeroki. Klienci mogą przebierać w wersjach kolorystycznych, wyposażenia i jednostkach napędowych. Tucson to bez wątpienia dobra propozycja dla osób, które wraz z nowym rokiem chcą się przesiąść do nowego samochodu.

Teraz Tucsona kupimy już od 75 490 zł.

Suma korzyści dla klienta może wynieść aż do 17 000 zł! Co wchodzi w skład ów korzyści?

Jak podkreślają przedstawiciele Hyundai Nord Auto Białystok, proponowany upust to kwota do 11 000 zł. Do tego nabywca otrzyma promocyjne wyposażenie w cenie do 4 000 zł. Jeżeli będzie chciał sprzedać swoje auto, fachowcy uczciwie je wycenią, a do tego dołożą premie za odkup w postaci 2 000 zł. Nie można też zapomnieć o promocyjnym ubezpieczeniu, które wynosi 2,99 proc. (OC / AC / NNW).

Tucson łączy znakomite właściwości jezdne z funkcjonalnością i stylem. W tym roku model przeszedł zmiany stylistyczne, a także w zakresie wyposażenia w systemy bezpieczeństwa i nowe jednostki napędowe.

Nowoczesną sylwetkę Tucsona podkreśla kaskadowy grill oraz nowa architektura reflektorów LED, podwyższony zderzak, srebrna osłona pod zderzakiem przednim i nowy wzór felg.

W samochodzie zmieniono również układ tylnych świateł, a także przeprojektowano tylny zderzak i układ wydechowy.

Zaawansowane funkcje aktywnego bezpieczeństwa i wspomagania jazdy SmartSense są zgodne z najwyższymi europejskimi standardami bezpieczeństwa. W samochodzie znalazły się: asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu (FCA), asystent utrzymywania pasa ruchu (LKA), system kontroli poziomu uwagi kierowcy (DAW) i ostrzeganie o ograniczeniach prędkości (ISLW). Pakiet bezpieczeństwa obejmuje także system kamer 360° (SVM), monitorujących otoczenie pojazdu podczas wykonywania manewrów. Jeszcze lepszą widoczność na drodze zapewniają dodatkowo podwójne reflektory LED, inteligentne światła drogowe (HBA) oraz wycieraczki z czujnikiem deszczu.

Korzystający z przednich czujników radarowych inteligentny tempomat (ASCC) utrzymuje stałą prędkość a także odległość przed poprzedzającym pojazdem, automatycznie przyspieszając lub hamując w zależności od potrzeby.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się: www.nordauto.hyundai.pl

(Artykuł partnerski / PW / Foto: Hyundai)

Najpopularniejszy model Hyundai w niższej cenie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama