-4°C bezchmurnie

Największa wypożyczalnia samochodów w regionie - Eco Rental to kompleksowe usługi

Motoryzacja, Największa wypożyczalnia samochodów regionie Rental kompleksowe usługi - zdjęcie, fotografia

Wypożyczalnia samochodów Eco Rental jest największą firmą na Podlasiu, oferującą wynajem aut. Wyróżnia ją nie tylko duża flota pojazdów, ale także możliwość wyboru z szerokiego przekroju modeli różnych klas i segmentów. Ponadto są to auta nowe, pochodzące z salonów dealerskich wchodzących w skład Konsorcjum Arefiew. Warto sprawdzić ofertę wypożyczalni samochodów Eco Rental w Białymstoku, która ma już ugruntowaną pozycję na tutejszym rynku, a liczba zadowolonych klientów rośnie z każdym dniem.

Ponad 200 aut - tyle liczy flota wypożyczalni samochodów Eco Rental. Każdy kierowca znajdzie tutaj model odpowiadający jego wymaganiom i preferencjom. Dzięki współpracy z punktami dealerskimi wchodzącymi w skład Konsorcjum Arefiew, wybór jest ogromny. Auta marek Volvo, Hyundai czy Opel charakteryzują się niskimi przebiegami i są regularnie serwisowane w Autoryzowanych Stacjach Obsługi. Daje to pewność klientowi, iż decydując się na wynajem wybranego modelu, otrzyma pojazd w 100 procentach sprawny i z bieżącej gamy modelowej danej marki.

- Nie ma obaw, że po nocnym postoju na parkingu samochód nie będzie chciał odpalić z powodu ujemnych temperatur - zapewnia Łukasz Lenda, przedstawiciel wypożyczalni samochodów Eco Rental w Białymstoku. - Nasze auta poddawane są regularnej i drobiazgowej kontroli przez wykwalifikowanych mechaników naszych stacji ASO. W obecnej porze roku wszystkie pojazdy wyposażone są w opony zimowe, na bieżąco sprawdzana jest kondycja akumulatorów i innych elementów odpowiedzialnych za rozruch silnika, jak i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Wybierać można spośród aut miejskich, kompaktowych, SUV-ów czy limuzyn. W ofercie znajdują się zarówno kombi, jak i modele z automatyczną skrzynią biegów czy napędem na cztery koła. Flota Eco Rental to m.in. prestiżowe modele Volvo oraz hybrydowy Hyundai IONIQ charakteryzujący się wyjątkowo niskim zużyciem paliwa.

- Na życzenie proponujemy też rodzinom z dziećmi foteliki, dopasowane do wzrostu i wagi dziecka. Jeżeli ktoś planuje podróż w góry, gdzie można spodziewać się trudnych warunków drogowych zimą, ma możliwość zamówienia choćby łańcuchów śniegowych na koła - dodaje Łukasz Lenda.

Wypożyczalnia samochodów Eco Rental służy również kierowcom, którym przydarzyła się kolizja drogowa. Firma oferuje samochody zastępcze z OC sprawcy. Oznacza to, że auto odpowiedniej klasy udostępnione zostanie na czas naprawy uszkodzonego pojazdu lub do momentu wypłaty odszkodowania przez towarzystwo ubezpieczeniowe w przypadku szkody całkowitej. W obu przypadkach poszkodowany nie ponosi kosztów wynajmu pojazdu.

Wypożyczalnia samochodów Eco Rental to spółka-córka Konsorcjum Arefiew. Posiada oddziały - poza Białymstokiem - także w Warszawie i Olsztynie.

- Dzięki temu można, np. po wylądowaniu na warszawskim lub modlińskim lotnisku, zarezerwować auto z podstawieniem pod dany port lotniczy, a zwrócić je po przyjeździe w białostockim oddziale. Podobnie w drugą stronę. Gwarantujemy minimum formalności i elastyczność - mówi przedstawiciel Eco Rental.

O tym, że firma cieszy się bardzo dobrą renomą i jest pozytywnie postrzegana przez dotychczasowych klientów, można przekonać się czytając komentarze na Facebooku: www.facebook.com/wypozyczalniasamochodowecorentalpl Tam też na bieżąco publikowane są wszelkie nowości i pojawiające się promocje.

Kontakt:
* w przypadku wynajmu samochodów zastępczych z OC sprawcy - tel. kom. 883 338 515;
* rezerwacje - tel. kom. 608 36 88 88;
* Białystok - al. Jana Pawła II 85;
* Warszawa - al. Jerozolimskie 217 (obsługa lotnisk Okęcie i Modlin);
* Olsztyn - ul. Warszawska 117 D;
* www.ecorental.pl

(Artykuł sponsorowany / PW / Foto: Eco Rental)


Miejsce zdarzenia mapa Białystok


Największa wypożyczalnia samochodów w regionie - Eco Rental to kompleksowe usługi komentarze opinie

 • Dariusz1992 - niezalogowany 2018-01-30 10:19:30

  Sam miałem ostatnio wypadek samochodowy nie ze swojej winy i jeśli chodzi o zaniżone odszkodowanie mogę polecić z czystym sumieniem firmę CrashPlus.Zaproponowali dodatkowe pieniadze,które przyznam-bardzo MI sie w tym okresie przydały.Mogę podać numer do ich doradcy: 570 660 879 :D

 • gość 2018-01-30 12:16:56

  polecam, wypożyczałem samochód na tydzień było ok

 • gość 2018-01-30 12:17:40

  Polecam , duży wybór , nowe auta

 • gość 2018-01-30 12:18:51

  Jeździłem Astra V... oddałem po tygodniu w Warszawie. Wszystko w porządku

 • gość 2018-01-30 12:19:43

  Jeździłem Astra V... oddałem po tygodniu w Warszawie. Wszystko w porządku

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl