Gospodarka, lepszego narzędzia promocji swojego biznesu targi Podlasiu doskonale rozumieją - zdjęcie, fotografia

Kilkanaście podlaskich przedsiębiorstw bierze udział w dużych targach przemysłowych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Promują zarówno swoje produkty i usługi, jak i sam region. Nasza redakcja jest na miejscu i uczestniczy w tym wydarzeniu.

Nie ma lepszego narzędzia do poszukiwania partnerów biznesowych i kontrahentów niż targi - uważa Janusz Poulakowski z organizacji zrzeszającej firmy z branży metalowej, w dużej mierze z Podlasia.

Blok targów przemysłowych ITM, Subcontracting, Modernlog, 3D Solutions i Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle to największe wydarzenie wystawiennicze branży obróbki metali w Europie Środkowo - Wschodniej. Tegoroczna edycja to także wyjątkowe inicjatywy dla sektora logistycznego, technologii przyrostowych, BHP oraz kooperacji.

Przez cztery dni trwania targów wiodące przedsiębiorstwa z Polski oraz uznani europejscy i światowi producenci prezentują swoją najnowszą ofertę. Bieżąca edycja to 1 000 wystawców, 17 Złotych Medali, blisko 60 nowości i premier rynkowych. ITM 2019 obfituje w niezwykle interesujące wydarzenia, które nie dość, że uświetnią program targów, to zadbają również o odpowiednio wysoki poziom wiedzy merytorycznej u uczestników. Warto zapoznać się z programem starannie dobranych konferencji i warsztatów, przygotowanych przez wystawców, partnerów branżowych i media specjalistyczne.

Nie każdy może pozwolić sobie na uczestnictwo w takiej imprezie. Na samo wykupienie powierzchni pod niewielkie stoisko trzeba przeznaczyć kilka tysięcy złotych. Dlatego też firmy starają się uzyskiwać dofinansowania od samorządów. Tak jak w tym roku zrobiła grupa podlaskich firm, która otrzymała wsparcie w ramach RPO WP.

Organizacja w jednym czasie targów ITM Industry Europe, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, Targów Druku i Skanu 3D - 3D Solutions pozwala szeroko zaprezentować wszystko to, co nowoczesny przemysł ma do zaoferowania. W efekcie uczestnik otrzymuje w pigułce osiągnięcia czwartej rewolucji przemysłowej.

Industry Europe to nowe przesłanie targów ITM. To pojęcie Grupa MTP stara się traktować jak misję tworząc tak spektakularne wydarzenie dla świata przemysłu 4.0. Targi ITM przez cztery dni stają się centrum nowych, międzynarodowych trendów. W tym roku towarzyszy im także zmiana wizerunkowa - nowe logo i identyfikacja wizualna ITM.

W ramach bieżącej edycji ITM skupimy się na upowszechnianiu koncepcji SMART Industry - w centrum uwagi znajdą się digitalizacja, integracja i automatyzacja procesów technologicznych, a wystawcy zaprezentują maszyny, urządzenia, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z tematyką Przemysłu 4.0 i Smart Factory - podkreśla Joanna Kucharska, dyrektor targów ITM.

O tym, jakie rozwiązania i oferty mają dla polskiego i międzynarodowego środowiska podlascy przedsiebiorcy, napiszemy wkrótce.

(Piotr Walczak / Foto: subcontracting.pl)

Nie ma lepszego narzędzia do promocji swojego biznesu niż targi. Na Podlasiu doskonale to rozumieją komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama