Nie ma nudy w Białymstoku, bo są pomysły jak ją zwalczyć

Wiadomości, Białymstoku pomysły zwalczyć - zdjęcie, fotografia
LIS 23
Centra Handlowe Auchan w Białymstoku godz: 11:00

Jesienna szaruga nam niestraszna! Na wszystkie maluchy odwiedzające 23 listopada Centrum Handlowe Auchan Hetmańska oraz 24 listopada Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna czekają kolorowe zabawy i warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć cukierkowe zabawki. Wstęp bezpłatny!

W listopadzie dzieci poznają sposoby na jesienną nudę! Szarugę i długie wieczory będzie można wykorzystać na wesołe zabawy, a 23 i 24 listopada dzieci w gronie rówieśników i wyszkolonych animatorów dadzą upust energii i kreatywnym pomysłom.

Uczestnicy zajęć zagrają w zakręconego twistera, sprawdzą swoje siły w grach Pictureka oraz Buziaki Śmieszaki. Nie obędzie się bez jesiennych zagadek, kalamburów, gier zręcznościowych i wielkich kolorowanek. W kąciku artystycznym powstaną słodkie zabawki, takie jak łapacze cukierków, cukierkowe bębenki czy naszyjniki.

Zabawy odbędą się 23 listopada w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku oraz 24 listopada w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Zabawy będą prowadzone od godz. 11.00 do 17.00. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

(BL)

Nie ma nudy w Białymstoku, bo są pomysły jak ją zwalczyć komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama