Niedziela i Mela, która wystąpi w Filharmonii

GRU 04
godz: 19:00

Mela Koteluk, to prawdziwa artystka – niesamowita wokalistka, autorka wyjątkowo poetyckich tekstów, laureatka Fryderyków 2013 dla najlepszej debiutantki i artystki roku. W Białymstoku będzie można ją zobaczyć i posłuchać już w najbliższą niedzielę 4 grudnia. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w Filharmonii Podlaskiej, przy ul. Podleśnej 2.

Jej historię otwiera śpiew w chórkach w zespole Scorpions oraz u Gaby Kulki. Na koncie ma dwie płyty: „Spadochron” z przebojem „Melodia ulotna” i najnowszą – „Migracje”.

Dwa lata od premiery albumu „Migracje”, który w niespełna miesiąc pokrył się platyną, Mela rusza z cyklem koncertów w nowej oprawie muzycznej i wizualnej. „Zmienne tętno" jest klamrą zamykającą „Migracje". Tytuł trasy pochodzi od zawartego na płycie „Migracje” skitu.

- Ten krótki fragment między utworami wyznaczył nowy kierunek moich artystycznych poszukiwań – mówi Mela Koteluk. – Jest w nim pewna przewrotność. Niemiarowy rytm serca motywuje do szukania antidotum na burzliwą rzeczywistość. W muzyce można odnaleźć nową siłę do lepszego rozumienia rzeczywistości na wielu, często nieświadomych, poziomach – dodaje.

Koncerty, wzbogacone o starannie przygotowaną oprawę wizualną, odbędą się w salach koncertowych, teatrach i filharmoniach o wybitnym potencjale akustycznym i estetycznym. W Białymstoku nie będzie inaczej. Melę będzie gościła scena Filharmonii Podlaskiej przy ulicy Podleśnej.

- Lustrzany element scenografii w kształcie rozety przypomina portal i jest obietnicą przejścia w inny wymiar, pełen uważności i łagodności – moim zdaniem, wartości deficytowych świata. Nowe aranżacje będą lustrzanym odbiciem, a jednocześnie dekonstrukcją dotychczas znanych wersji utworów – wyjaśnia artystka.

Koncert Meli Koteluk odbędzie się 4 grudnia 2016 roku, w Filharmonii, przy ul. Podleśnej 2 . Rozpoczęcie koncertu zaplanowano na godzinę 19.00, zaś wstęp możliwy jest od godziny 18.00.

Ceny biletów: bilet normalny 100 zł/ bilet VIP 120 zł. Bilety są dostępne: Salony Empik, Sklepy Media Markt, kasa OiFP, oraz na www.ticketpro.pl i www.kupbilecik.pl

(BL)

Reklama

Niedziela i Mela, która wystąpi w Filharmonii komentarze opinie

Dodajesz jako: |

18+ ... - więcej informacji

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama