Niedzielna Parada Adopciaków w Parku Planty

Wiadomości, Niedzielna Parada Adopciaków Parku Planty - zdjęcie, fotografia
PAŹ 06
Park Planty godz: 11:00

„Za Państwa pośrednictwem chcielibyśmy zaprosić wszystkich mieszkańców i mieszkanki Białegostoku oraz innych miejscowości, którzy mają adoptowane psy na wspólne radosne święto” – zwrócili się wolontariusze Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku do wszystkich redakcji. Powodem tego zaproszenia jest tak zwana Parada Adopciaków, podczas której można poznać już zaadoptowane czworonogi oraz te, które jeszcze czekają na swój dom.

Parada Adopciaków to cykliczne wydarzenie organizowane przez Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku, jak również wolontariuszy, którzy pomagają opiekować się pieskami i tak samo pomagają czworonogom znaleźć dom z kochającą rodziną.

- Chcemy pokazać, że w schroniskach, stowarzyszeniach, fundacjach czy azylach można znaleźć swoich czworonożnych przyjaciół, a życie z nimi ma wiele odcieni radości – przekazują organizatorzy niedzielnej parady.

Dlatego my również w odpowiedzi na ten apel zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Warto jest bowiem pokazać jak wiele Adopciaków spaceruje ulicami Białegostoku, jak wiele osób jest szczęśliwymi opiekunami Adopciaka. Warto w końcu też pokazać, a może i przede wszystkim pokazać, że warto dać psom drugą szansę.

Zapraszamy też do dołączenia do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/539774763493942/

„Parada Adopciaków" wyruszy w najbliższą niedzielę, 6 października, o godz. 11.00 sprzed rzeźby Psa Kawelina w Parku Planty. Parada będzie dużym, wspólnym spacerem przez park w towarzystwie przyjaciół na czterech łapach. Przechodnie i spacerowicze będą mogli zobaczyć jak wiele można zrobić dla bezdomnych zwierząt, ale przede wszystkim, jak wiele dają one radości wszystkim, którzy je przyjęli pod swój dach.

Organizatorem Parady Adopciaków jest Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku i działający tam wolontariusze.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: Wolontariat Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku)

Niedzielna Parada Adopciaków w Parku Planty komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama