16°C rozproszone chmury

"Nils Paluszek" podczas filmowego wtorku w Elektrowni

Kiedy: 2017-06-20 , godzina: 11:00

Kultura,

Galeria Arsenał elektrownia zaprasza na cykl pokazów filmów dla dzieci, towarzyszący wystawie "Detsky sen". Filmowe wtorki w Galerii Arsenał elektrownia odbywają się przy ul. Elektrycznej 13 (wejście od ul. Świętojańskiej).

Na pokazy filmowe w ramach filmowego wtorku w Elektrowni zapraszamy osoby indywidualne i grupy. Zgłoszenia grup Galeria Arsenał przyjmuje pod adresem: j.bietkal(at)galeria-arsenal.pl do wyczerpania miejsc. Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Pięcioletni Bertil nudzi się, gdy jego rodzice są w pracy. Pewnego dnia poznaje Nilsa Paluszka, skrzata, który potrzebuje pomocy w walce z wielkimi szczurami. Bertil za sprawą magii zostaje zmniejszony do rozmiarów Nilsa. Z tej perspektywy świat wygląda zupełnie inaczej i nie ma już mowy o nudzie.

(20 czerwca, wtorek, godz. 11.00, Galeria Arsenał, ul. Elektryczna 13. Pokaz filmu "Nils Paluszek", reżyseria: Staffan Götestam; kraj i rok produkcji: Szwecja 1990; czas trwania: 72 min. Wstęp wolny)

(Źródło i foto: GA/ oprac. Kalina)

"Nils Paluszek" podczas filmowego wtorku w Elektrowni komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl