Motoryzacja, Jagiellonią zawsze drodze - zdjęcie, fotografia

Nord Auto, autoryzowany dealer samochodów marki Volvo w Białymstoku, od ponad roku wspiera drużynę Jagiellonii Białystok. Pracownicy firmy to zresztą zdeklarowani miłośnicy piłki nożnej, dlatego zupełnie naturalnym jest, że wspierają Dumę Podlasia. Podkreślają, że współpraca będzie jak najbardziej kontynuowana. Zachęcają przy tym do aktywnego kibicowania podczas finału Pucharu Polski, który odbędzie się 2 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Wtedy to Jaga zmierzy się z Lechią Gdańsk. W półfinale pokonała u siebie, na Stadionie Miejskim przy Słonecznej w Białymstoku, Miedź Legnica 2:1.

Jagiellonia Białystok w tym sezonie rozczarowuje, jeśli chodzi o rozgrywki Ekstraklasy. Co prawda, pewnie znajdzie się w czołowej ósemce, ale apetyty na pewno były wyższe. Kibice wierzyli, że włączy się w walkę o mistrzostwo. Tymczasem sezon wcale nie jest tak do końca stracony, bo oto Jaga stanie przed szansą na powtórzenie sukcesu z 2010 roku, kiedy zdobyła po raz pierwszy w swojej historii Puchar Polski, pokonując w meczu finałowym Pogoń Szczecin 1:0. Tym razem przeciwnikiem będzie Lechia Gdańsk. 2 maja - to stała data rozgrywania finału - Jagiellonia może po raz kolejny zapisać na kartach historii polskiego futbolu, a tym samym otrzymać przepustkę do gry w europejskich pucharach.

Jesteśmy całym sercem za Jagą i wspieramy ją też jako firma - mówi Łukasz Lenda z Nord Auto, autoryzowanego salonu samochodów marki Volvo w Białymstoku. - Od początku 2018 roku jesteśmy partnerem technicznym Jagiellonii. Jak widać, współpraca z nami nadaje Dumie Podlasia napędu - uśmiecha się.

Umowa została podpisana na dwa lata, ale w Nord Auto przyznają, że będą prowadzone rozmowy, by została ona przedłużona. Na razie jednak oczywiście jest za wcześnie, by mówić o szczegółach. W każdym bądź razie z początkiem ubiegłego roku żółto - czerwoną flotę zasiliły cztery samochody. Nord Auto przekazało Volvo V40, dwa Volvo V40 Cross Country oraz najpopularniejsze w gamie - Volvo XC60. Wszystkie auta wyposażone są w silniki dwulitrowe, benzynowe, ze skrzyniami automatycznymi.

Jak każdy białostoczanin nosimy Jagiellonię w sercach, dlatego też długo nie zastanawialiśmy się nad nawiązaniem współpracy - wyjaśniał wtedy Damian Prystrom, dyrektor handlowy Nord Auto.

Przekazane auta miały ułatwiać i ułatwiają pracę SSA Jagiellonia. Obie strony mają nadzieję, że wspólnie dojadą do celu - w tym roku wiadomo już, że jest nim Puchar Polski. Z informacji, jakie otrzymaliśmy, wynika, że przedstawiciele Jagi przed ostatecznym wyborem obejrzeli wszystkie samochody znajdujące się w białostockim salonie. Ostatecznie wybrali te opisane wyżej. Nic dziwnego - to pojazdy różnych klas, a przy tym każde z nich nadaje prestiżu białostockiemu klubowi. W końcu Volvo to marka premium, a przy tym - oferuje najbezpieczniejsze samochody na świecie.

Warto przy tym dodać, że kibice Jagiellonii mogą liczyć na specjalną ofertę dotyczącą nowych samochodów. Podczas wizyty w salonie, znajdującym się przy alei Jana Pawła II 89, osoby, które powiedzą, że kibicują Jagiellonii, otrzymają na zakup aut dodatkowe, atrakcyjne rabaty.

Nord Auto to nie tylko autoryzowany salon i serwis Volvo. Firma prowadzi też między innymi punkt Hyundai Białystok i Hyundai Warszawa. W stolicy znajduje się autoryzowany serwis Hyundai oraz salon samochodów używanych (szczegóły na www.nordauto.hyundai.pl).

Kontakt Nord Auto Volvo Białystok:
al. Jana Pawła II 89
tel. 85 651 44 36
www.nordauto-bialystok.volvocars-partner.pl

(Artykuł partnerski / Piotr Walczak / Foto: Nord Auto)

Nord Auto z Jagiellonią zawsze po drodze komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama