-0°C bezchmurnie

Nowe auto można kupić ze sporym rabatem

Motoryzacja, można kupić sporym rabatem - zdjęcie, fotografia

Hyundai proponuje atrakcyjne warunki sprzedaży modeli wyprodukowanych w 2018 roku. Autoryzowany salon dealerski firmy Nord Auto w Białymstoku, zaprasza do odwiedzin i zapoznania się z aktualną ofertą.

Salon Hyundai Białystok mieści się przy alei Jana Pawła II 85. Więcej informacji: www.nordauto.hyundai.pl

Ofertą wyprzedaży zostały objęte między innymi modele i20, i30, Ioniq Hybrid, Kona, Tucson oraz Santa Fe. Propozycja marki Hyundai, w zależności od modelu, może objąć aż cztery elementy: promocję gotówkową, promocyjne wyposażenie, premię za odkup aktualnie użytkowanego samochodu oraz ubezpieczenie. 

W ramach wyprzedaży dla klientów indywidulanych, miejski Hyundai i20 dostępny jest z upustem w wysokości 5 000 zł i premią za odkup wynoszącą 2 000 PLN. Wybierając model i30 Hatchback, klient może zyskać aż do 13 700 zł, dzięki promocji gotówkowej w wysokości do 7 700 zł, promocyjnemu wyposażeniu do 4 000 zł oraz premii 2 000 zł za odkup obecnego samochodu.

W przypadku modelu Kona otrzymać można upust do 4 000 zł oraz premię za odkup w wysokości 2 000 zł, natomiast w przypadku modelu Ioniq Hybrid do 9 000 zł upustu. Maksymalny upust na model Tucson wynosi do 11 000 zł, a premia za odkup 2 000 zł. Dodając do tego promocyjne wyposażenie do 4 000 zł, suma korzyści przy zakupie tego eleganckiego SUV-a, będącego najlepiej sprzedającym się modelem w gamie marki Hyundai, może wynieść nawet 17 000 zł. Z kolei na model Santa Fe obowiązuje upust w wysokości do 10 000 zł oraz premia za odkup aktualnie użytkowanego samochodu 3 000 zł. Wszystkie wyżej wymienione modele dostępne są z promocyjnym ubezpieczeniem 2,99 proc. 

Dla firm model Santa Fe, w ramach programu Hyundai Finance, dostępny jest z promocyjnym leasingiem 102 proc. W ramach wyprzedaży firma Hyundai przygotowała również atrakcyjne upusty dla wybranych grup zawodowych.  

Liczba samochodów objętych promocją jest ograniczona. Aktualna oferta promocyjna na auta marki Hyundai obowiązuje od 1 października do odwołania lub wyczerpania zapasów.

Szczegółowych informacje na temat modeli oraz oferty udzielają doradcy z salonu Hyundai Nord Auto Białystok: www.nordauto.hyundai.pl

(Artykuł partnerski / Foto: Hyundai)


Nowe auto można kupić ze sporym rabatem komentarze opinie

  • gość 2018-11-07 15:46:40

    z mężem jak się dowiedzieliśmy, że ssangyong ma promocje na kartę dużej rodziny to postanowiliśmy że takie auto kupimy. Ja wizualnie popatrzyłam i mi się spodobało a mąz to te parametry sprawdzał ja się na nich nie znam.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl