Nowy kanał Stopklatka TV w ofercie cyfrowej telewizji naziemnej

Kultura, kanał Stopklatka ofercie cyfrowej telewizji naziemnej - zdjęcie, fotografia

Od wczoraj działa nowy kanał Stopklatka TV. Jest dostępny na cyfrowej platformie telewizji naziemnej. W ofercie kanału znajdą się przede wszystkim filmy kina hollywoodzkiego i europejskiego, w tym polskiego.

Nowy program może być sporą konkurencją dla stacji telewizyjnych, które emitują filmy. Część telewidzów oglądających TVP, Polsat oraz TVN może teraz zwrócić się ku nowemu kanałowi. Tym bardziej, że Stopklatka TV ma nadawać tematycznie.

W poniedziałki na antenie programu zawsze spodziewać się należy filmów historycznych i wojennych. We wtorki coś dla siebie znajdą miłośnicy kryminałów, filmów akcji oraz thrillerów. Środa zawsze będzie witała i żegnała na wesoło komediami. W czwartki oprócz filmów typowo dla kobiet (romanse, komedie romantyczne) można także obejrzeć pasmo dokumentalne "Poza fikcją" realizowane wspólnie z czwartkowym dodatkiem "Gazety Wyborczej". Piątki są przeznaczone dla koneserów dobrego kina. Wówczas będą pojawiać się produkcje rekomendowane przez radę programową stacji (Agnieszka Holland, Andrzej Wajda i Juliusz Machulski). W soboty i niedziele każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ w weekendy będą emitowane wyłącznie hity filmowe.

Część filmów na antenie Stopklatka TV będzie się pokrywać z filmami nadawanym w stacji Kino Polska nadawanej w sieciach kablowych i satelitarnych. Dzieje się tak dlatego, że spółka Stopklatka należy do Kino Polska TV SA i Agory SA. W przyszłości planowane jest połączenie kanału z funkcjami społecznościowymi, by sami telewidzowie mogli oceniać, co im się podoba, a co nie i wybierać najlepsze produkcje.

Kalina/ Foto: sxc.hu

Reklama

Nowy kanał Stopklatka TV w ofercie cyfrowej telewizji naziemnej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama