Motoryzacja, Nowym autem ostatnie promocji - zdjęcie, fotografia

Spraw dobie prezent na Nowy Rok i wyjedź z salonu nowym samochodem. W salonie dealerskim Hyundai Nord Auto Białystok zostały ostatnie egzemplarze modeli objętych wyprzedażą rocznika 2018. Na klientów czekają wyjątkowo atrakcyjne rabaty, wyposażenie dodatkowe w cenie czy promocyjne pakiety ubezpieczeń.

Atrakcyjną ofertą wyprzedaży w salonie Hyundai Białystok objęte zostały takie modele, jak:

* Hyundai Tucson oraz nowy Hyundai Tucson
* nowy Hyundai i20
* Hyundai i30 Hatchback
* Hyundai i30 Wagon
* Hyundai KONA
* nowy Hyundai Santa Fe
* Hyundai IONIQ Hybrid

Co ważne podkreślenia, słowy "nowy" przy niektórych z wymienionych modeli oznacza, iż mowa jest o samochodach, które w ostatnim czasie zostały zmodernizowane lub doczekały się kolejnej generacji.

Propozycja wyprzedaży rocznika 2018 marki Hyundai, w zależności od modelu, może objąć aż cztery elementy: promocję gotówkową, promocyjne wyposażenie, premię za odkup aktualnie użytkowanego auta oraz ubezpieczenie.

W ramach wyprzedaży dla klientów indywidualnych, miejski Hyundai i20 dostępny jest z upustem w wysokości 5 000 zł i premią za odkup wynoszącą 2 000 zł.

Wybierając model i30 Hatchback, klient może zyskać aż do 13 700 zł, dzięki promocji gotówkowej w wysokości do 7 700 zł (rocznik modelowy 2018), promocyjnemu wyposażeniu do 4 000 zł oraz premii 2 000 zł za odkup obecnego samochodu.

W przypadku modelu KONA klient otrzymać może upust do 4 000 zł oraz premię za odkup w wysokości 2 000 zł.

Natomiast w przypadku zakupu modelu IONIQ Hybrid otrzymamy do 9 000 zł upustu.

Maksymalny upust na model Tucson wynosi do 11 000 zł, a premia za odkup - 2 000 zł. Dodając do tego promocyjne wyposażenie do 4 000 zł, suma korzyści przy zakupie tego eleganckiego SUV-a, będącego najlepiej sprzedającym się modelem w gamie marki Hyundai, może wynieść nawet 17 000 zł.

Z kolei na model Santa Fe obowiązuje upust w wysokości do 10 000 zł oraz premia za odkup aktualnie użytkowanego samochodu w wysokości 3 000 zł.

Wszystkie wymienione modele dostępne są z promocyjnym ubezpieczeniem (OC / AC / NNW) 2,99%.

- Nasze promocje zostały przygotowane tak, by były mocno konkurencyjne - wyjaśnia Łukasz Lenda z działu marketingu Nord Auto. - Natomiast liczba samochodów objętych promocją jest ograniczona, co nie znaczy, że nie ma w czym wybierać. Zrobiliśmy dla Podlasian odpowiednie zapasy.

W 2018 roku marka Hyundai wprowadziła na polski rynek wiele nowych modeli. W salonach sprzedaży pojawił się elegancki model z rodziny i30 - i30 Fastback, do sprzedaży trafił nowy i20. Zmieniła się także gama SUV-ów Hyundai. Santa Fe nowej generacji został wyposażony w pionierskie systemy bezpieczeństwa, nowy Tucson zyskał jeszcze bardziej nowoczesny design i nowe wyposażenie. Model KONA dostępny jest teraz także z silnikiem Diesla. Wszystkie nowo produkowane modele Hyundai są dostosowane do europejskiej normy spalin euro 6d-temp.

Kontakt:
Hyundai Nord Auto
al. Jana Pawła II 85
tel. 85 671 20 30
[email protected]
www.nordauto.hyundai.pl

(Artykuł partnerski)

Nowym autem w Nowy Rok - ostatnie dni promocji komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama