15°C słabe opady deszczu

O! Jarmarki Cuda Wianki w ten weekend w Auchan

Kiedy: 2017-04-21 , godzina: 10:00

Lokalny biznes, Jarmarki Wianki weekend Auchan - zdjęcie, fotografia

Poszukujesz oryginalnych wiosennych dekoracji, a może wyjątkowego prezentu dla najbliższych? Pomysły znajdziesz na jarmarku „O! Jarmarki Cuda Wianki”, który odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska.

Wiosenna aura inspiruje do wprowadzenia zmian w najbliższym otoczeniu. Po wiosennych porządkach warto wpuścić ten niezwykły klimat do swojego domu i uzupełnić jego wystrój o dodatki, które wniosą w nasze wnętrza radość i kolory aktualnej pory roku.

Na jarmarku „O! Jarmarki Cuda Wianki”, który rozpocznie się w piątek 21 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska, będzie można spotkać artystów i twórców z całej Polski. Na ich stoiskach znajdziemy różnorodne wiosenne dekoracje, ceramikę artystyczną, a nawet obrazy malowane farbami olejnymi.

W bogatej ofercie jarmarku goście galerii handlowej znajdą również ciekawe pomysły na prezenty dla najbliższych: artystyczną biżuterię, w tym wykonywane na miejscu ozdoby z filcu, a także ubrania.

Tych, którzy poszukują prezentów dla najmłodszych, z pewnością zaciekawią stoiska, gdzie można zakupić ręcznie szyte zabawki. Zainteresowani będą mogli wybrać wzór zabawki, którą potem wykona dla nich artysta.

Wiosenny jarmark odbędzie się od 21 do 23 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy galerii handlowej. Wstęp wolny.

(BL/ Foto: ASM)

O! Jarmarki Cuda Wianki w ten weekend w Auchan komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl