2°C bezchmurnie

O Konstytucji Biznesu dowiedzą się przedsiębiorcy w Suwałkach

Kiedy: 2018-10-16 , godzina: 10:30 | Gdzie: Hotel Loft 1898, przy ul. Pułaskiego 24K

Lokalny biznes, Konstytucji Biznesu dowiedzą przedsiębiorcy Suwałkach - zdjęcie, fotografia

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 16 października 2018 roku w Suwałkach w Hotelu Loft 1898, przy ul. Pułaskiego 24K.

W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, ubezpieczeń a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

W spotkaniu udział weźmie m.in. Piotr Pawluczenia – Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku oraz Renata Tkaczyk – Naczelnik Urzędu Skarbowego w Suwałkach.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Enterprise Europe Network, Banku Gospodarstwa Krajowego, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do Państwa dyspozycji.

Zarejestruj się już dziś. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/wydarzenia/spotkanie-suwalki/

(Źródło: IAS/ oprac. M. Siewak/ Foto: pixabay.com/office)


O Konstytucji Biznesu dowiedzą się przedsiębiorcy w Suwałkach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl