Od poniedziałku można się zapisywać na 33. Białostocką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę

Wiadomości, poniedziałku można zapisywać Białostocką Pieszą Pielgrzymkę Jasną Górę - zdjęcie, fotografia
LIP 22
Piwnica Akademicka przy białostockiej katedrze – ul. Kościelna 2 godz: 17:00

33. Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 30 lipca – 12 sierpnia 2019 r. Pielgrzymka wyruszy pod hasłem ,,KU ŚWIĘTOŚCI W MIŁOSIERDZIU PANA – Śladami Świadków Miłosierdzia”.

Jak co roku z Białegostoku oraz innych miejscowości naszego województwa wyruszy piesza pielgrzymka na Jasną Górę w Częstochowie. Pątnicy przemierzą prawie 500 kilometrów na piechotę, co zajmie im aż dwa tygodnie. Aby wziąć w niej udział należy się wcześniej zgłosić. Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane będą:

- Białystok – od 22 do 29 lipca 2019 r., w godz. 17.00-19.00, w „Piwnicy Akademickiej” przy białostockiej katedrze – ul. Kościelna 2.

- Sokółka - parafia Św. Antoniego od 27 do 29 lipca 2019 r., po wieczornej Mszy Św. (stara plebania).

- Osoby, które z różnych powodów nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak, a chcą wesprzeć pielgrzymów zachęcamy, aby łączyli się duchowo zapisując się do „Grupy Złotej” powierzając także intencje, w których każdego dnia pielgrzymowania będą modlili się pielgrzymi. Zapisy do Grupy Złotej w każdej parafii oraz w miejscach zapisów na pielgrzymkę – informuje Archidiecezja Białostocka.

Wszelkie informacje dotyczące pielgrzymki można znaleźć na stronie internetowej: www.pielgrzymka.net.pl lub na fanpage na Facebooku.

(Źródło i foto: archibial.pl/ oprac. ASM)

Od poniedziałku można się zapisywać na 33. Białostocką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama