Ogórkiem ze stadionu po Trasie Niepodległości

Wiadomości, Ogórkiem stadionu Trasie Niepodległości - zdjęcie, fotografia
SIER 28
Parking na ul. Słonecznej przy Stadionie Miejskim w Białymstoku godz: 13:30

W najbliższą środę (28 sierpnia) mieszkańcy i turyści będą mogli wybrać się na bezpłatną przejażdżkę po nowo wybudowanej Trasie Niepodległości. Tę inwestycję można będzie zobaczyć z pokładu zabytkowego autobusu marki jelcz, popularnie nazywanego w Białymstoku – „ogórkiem”.

„Ogórek” wyruszy z parkingu przy Stadionie Miejskim w Białymstoku od ulicy Słonecznej. I nie jeden raz, tylko kilka. Łącznie odbędą się cztery kursy. Pierwszy o godz. 13.30, a kolejne – o godz. 14.00, 14.30 i 15.00. Wszystkie autobusy pojadą w kierunku ronda przy ul. bł. ks. J. Popiełuszki i z powrotem do stadionu.

Zapraszam białostoczan na bezpłatne zwiedzanie nowo wybudowanej Trasy Niepodległości. To szansa na obejrzenie z bliska największej drogowej inwestycji Białegostoku – powiedział prezydent Tadeusz Truskolaski.

Trasa Niepodległości położona jest w zachodniej i południowo-zachodniej części Białegostoku. Jest ona ostatnim elementem obwodnicy miejskiej prowadzącej zarówno do obwodnicy śródmiejskiej okalającej centrum miasta, jak i dróg wyprowadzających ruch drogowy w kierunku Warszawy, Lublina i Bobrownik.

(Źródło i foto: bialystok.pl/ oprac. ASM)

Reklama

Ogórkiem ze stadionu po Trasie Niepodległości komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama