Opera Młodych z Mikołajem TischneremSobotni wieczór w Operze i Filharmonii Podlaskiej należy do młodych, młodszych i najmłodszych. Już po raz szósty 7 grudnia przy ulicy Odeskiej - Opera Młodych.  O godzinie 16:00 swoje umiejętności pokażą podopieczni Zespołu Szkół Muzycznych w Ełku.

 

Uczniowie przyjadą wspólnie ze swoimi nauczycielami do Białegostoku, by w jedynej tego typu instytucji po tej stronie Wisły zaprezentować efekty wielu godzin żmudnych ćwiczeń. Niektórzy po raz pierwszy wystąpią  przed  publicznością poza swoją szkołą. Dla nich to wielkie wydarzenie.

Dla Opery i Filharmonii Podlaskiej także, bo gościć będziemy młodych muzyków spoza Podlasia. Każdy koncert jest inny, bo program przygotowują samodzielnie uczniowie ze swoimi pedagogami. To spotkanie różnić się będzie także od innych tym, iż rozpoczną go współtwórcy VIII Dni Tischnerowskich w Białymstoku.

W tym roku spotkania z filozofią Józefa Tischnera odbywają się pod hasłem „Świat zmienił się na lepsze”, to  wykłady, dyskusje i koncerty.

 

Pixel

Reklama

Opera Młodych z Mikołajem Tischnerem komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama