Opera poszukuje Jezusa i… Judasza

Kultura, Opera poszukuje Jezusa Judasza - zdjęcie, fotografia

Widzieliście może gdzieś Jezusa na mieście? Albo może Judasz gdzieś spacerował lub pił kawę? Jeśli nie, to radzimy się rozejrzeć. Obydwie postaci są poszukiwane i to bardzo. Szuka ich Opera Podlaska, aby zagrali role w przygotowywanym musicalu. Być może ktoś z Was zechce wcielić się w rolę Jezusa lub Judasza?

Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku ogłasza casting do musicalu A. L. Webbera „Jesus Christ Superstar”. Placówka kultury poszukuje solistów do następujących ról:

JEZUS (wiek min. 26 lat)

Utwory obowiązujące na przesłuchaniu:

Gethsemane: Powiedzieć jedno chcę / I only want to say

Jerozolima / Poor Jerusalem

JUDASZ (wiek min. 26 lat)

Utwory obowiązujące na przesłuchaniu:

Przenika myśli me / Heaven on their minds

Śmierć Judasz / Judas Death

Superstar / Superstar

Zgłoszenia prosimy wysłać drogą e-mailową na adres: [email protected] najpóźniej do dnia 18 września 2019 r. do godz. 12.00. Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV artystyczne ze zdjęciem zawierające informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe (prosimy wysyłać pliki PDF wraz z zawartym w CV zdjęciem; prosimy nie wysyłać zdjęć jako osobnych plików JPG).

Po wysłaniu zgłoszenia, kandydat otrzyma informację zwrotną dotyczącą szczegółów castingu oraz materiały niezbędne do przygotowania roli (najpóźniej do 30 lipca 2019 r.)

Opera i Filharmonia Podlaska zapewnia akompaniatora podczas przesłuchań. Możliwa jest prezentacja z własnym akompaniatorem.

Opera i Filharmonia Podlaska zapewnia sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Spektakle odbywały się będą w marcu i kwietniu 2020 r. Informujemy o nagrywaniu przesłuchań (rejestracji obrazu i dźwięku). Termin przesłuchań: 23 września 2019 r. Dodatkowe informacje oraz dokumenty do pobrania znajdują się pod tym linkiem.

(Źródło: OiFP/ oprac. ASM/ Foto: BI-Foto)

Opera poszukuje Jezusa i… Judasza komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama